Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak rá?

Hogyan találjak rá?

Figyelt kérdés

Minap a postán várakoztam egy barátommal, mikor is túloldalt, az edzőterem előtt egy srácra lettem figyelmes, aki elég erőteljesen szugerált. Miután feltűnt nekem is, hosszú perceken keresztül néztük egymást, le sem vettük egymásról a szemünket. Sajnos el kellett mennünk, de később arra sétáltunk még, akkor is ott állt az ajtó előtt és mikor észrevett, folytatta a mustrát, azonban ekkor én már nem csatlakoztam, kissé feszélyezve éreztem magam.

Azóta viszont ki sem tudom verni őt a fejemből, és fogalmam sincs, hogyan találhatnék rá.

Van valakinek ötlete?


2014. ápr. 27. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Pl. kérd el az edzőteremtől a telefonszámát.
2014. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában nem egy nap alatt leszünk Mr. Olympia meg valószínűleg nem váltogatja az edzőtermeket tehát ugyanott!
2014. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem igencsak furcsán néznének rám, ha bemennék és személyleírást adnék egy srácról, akinek nagyjából csak a ruhája színére emlékszem és hogy izmos volt - ami egy edzőteremben eléggé megszokott látvány. :D
2014. ápr. 27. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Dikk és akkor te egy pasit keresel akiről csak a ruhájára emlékszel? Meg az is lejön, hogy akkor az arcát nem is láttad, mert akkor emlékeznél rá! Lol.
2014. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menny vissza másnap ugyanabba az idő pontba,vagy 1hét múlva szintén u abba az időben és meg lesz a srác szerintem:D
2014. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok az arcáról pontos leírást adni, egyébként is kb. 10 méterre álltunk egymástól, hajszínt, magasságot tudnék információként felhasználni, meg a ruhái színét, ugyanis közben átöltözött, szóval ezzel már szűkült a kör.


19:48-as, köszönöm, gondoltam már erre én is, csak sajnos benne van a pakliban, hogy nem lesz ott... ekkor vetem be a bemegyek és megalázom magam hadjáratot. :D

2014. ápr. 27. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
egy hét múlva ugyan akkor oda mész 99%, hogy ott lesz. mivel egy kondis ugyan azon a napon edzeti, ugyan azt az izomcsoportot. és valószínűleg az időpont is megszokott. én legalábbis, és még nagyon sokan így vannak ezzel. vagy 2 napra rá, mert általában akkor van a kövi edzés. ugye egy nap gyúrás, egy nap pihi.
2014. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. ápr. 27. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!