Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit keéne tennem?

Mit keéne tennem?

Figyelt kérdés
van egy csak a sulinkba de nem merek vele beszélni, már tudomásom szeint picit furának is tart, de nekem nagyon tetszik és nem tudom hogy mit kéne tennem hogy közelebb jussak hozzá, és tudjak vele beszélni normálisan

2014. ápr. 23. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ismered, akkor jelöld be és írj rá, ha a személyes beszélgetéshez még beszari vagy
2014. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hidd el, ráírtam, de nem írt vissza pedig látta, és 100% hogy tényleg látta mert mondta már a barátnőinek is
2014. ápr. 23. 21:21
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként tudja kivagyok, meg már tud rólam egy két dolgot, igaz olyanokat amik nem olyan előnyösek :/
2014. ápr. 23. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem akkor hagyd

nemvagy számára kívánatos, ezt tudom nehéz elfogadni de felejsd el, néhány hét alatt menni fog, és lesz más lány is, én is épp most felejtek :) de elöbb utobb jó lesz , valaki mással akinek fontos leszel és vonzó :) ez tuti

2014. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nehéz lesz felejteni, mert mindennap látom, néha még piszkálnak is hogy mivan vele (elég gúnyosan, meg röhögnek rajta közbe) :(
2014. ápr. 25. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!