Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ronda vagyok, de észrevettem,...

Ronda vagyok, de észrevettem, hogy időnként pár lány dícsér, hogy milyen jó fej vagyok és lököttnek is hívtak már, akkor most bírnak a csajok vagy sem? : D

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Bizonyított tény, hogy csak a forever alone-ok várnak a neten pozitív megerősítést, vadidegenektől.

Veszett ügy...

2014. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na most döntsd el, hogy mit akarsz: travi szépségkirálynő lenni, vagy férfiként csajozni? Az első esetben számít a szépség, a másodikban nem.
2014. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bírnak, de kapcsolatot sosem akarnának tőled.
2014. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja,hát azt látom, hogy csak a pisze orrú, kislány szépségű fiúkkal szoktak járni a tini csajok én meg elég férfias arcszerkezetű vagyok. :D
2014. ápr. 23. 19:32
 5/6 anonim válasza:
Változó szerintem.Én mint lány azokat a srácokat kedvelem,akik poénosak,lehet velük röhögcsélni,mert én is ilyen vagyok,legalábbis a barátnőim közül én vagyok a leghülyébb :D Ha jó a személyiséged az már félsiker,de azért a külső is számít.De nálam például sokszor van úgy,hogy bejön egy srác,nem a külseje,vagy az arca miatt,hanem ránézek és tetszik a stílusa,vagy a kisugárzása.:))
2014. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát az már eleve rossz ha úgy állítod be magad hogy "ronda vagyok" , legyen egy kicsi önbecsülésed, egyébként tényleg a mai lányok az ilyen "selyem fiúkra" buknak, bár én személy szerint nem. DE azt bírom mikor lökik azt a belsőt nézem storyt. :D Mikor mindenki tudja hogy nem fog járni sneki olyannal aki nem jön be neki. :) Hát ha azt mondja jó fej vagy, akkor az vagy csak hát nem a belsőt nezik..
2014. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!