Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejön a lányoknak ha egy fiú...

Bejön a lányoknak ha egy fiú veszélyesen él? Össze jönnétek ilyennel?

Figyelt kérdés
Adott egy fiú.Akiben nincs semmi félelem érzet.Ez vonzó a lányok számára vagy inkább elítélendő dolog?Össze jönnétek ilyen fiúval?

2014. ápr. 22. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Biztos hogy nem. Ez pont olyan mint amikor fiatalkorban az a pasi menő aki iszik, később pedig azokat a nőket irigyli mindenki, akinek a férje hazamegy a munkahelyről és nem a kocsmába tart, aki tud igényesen szórakozni.
2014. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Persze, szerintem nagyon vonzó ha valaki bátor. Azzal hogyha veszélyesen él sokkal férfiasabbnak tűnik :) 18/l
2014. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem jönnék vele össze, soha.
2014. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
nem
2014. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Le írnátok bővebben miért nem?
2014. ápr. 22. 11:41
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

nem, egy szinten még jó ha vki bátor, de az már nem ha veszélyesen él

nem jönnék össze ilyennel

2014. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Aki veszélyesen él az nem gondol a szeretteire. Márpedig egy halállistással melyik nő akarja leélni az életét?


Bizonyos kor felett a nő egy megbízható férfira vágyik. Aki nagy eséllyel haza jön minden nap és felnevelik együtt a közös gyereket.

Ez unalmasan hangzik, de ezeké a jövő. Bátor akkor legyen a férfi, ha meg kell védenie a családját és ha ki kell állnia az elvei mellett.


Egy olyan férfira életet alapozni nem lehet aki mindennap a halállal randizik.


És hogy őszinte legyek ilyen fiú gyermeket sem szeretnék magamnak.

2014. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A veszélyesen él alatt pontosan mit értesz? Alkoholista, dohányos, drogozik... Ai ilyenekkel azért nem jönnének össze a normális lányok, mert hosszútávon általában nem megbízhatóak. Persze nem általánosítani akarok, ez korosztálytól függ.
2014. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy elítélendő, ha ő ettől érzi jól magát, akkor hajrá. Vannak ilyen adrenalinfüggő emberek.


De én nem jönnék össze vele, szerintem kicsit sem vonzó viselkedés, ha valaki direkt keresi a veszélyt.

2014. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem,dehogy is ilyenek.Egyszer láttam hogy a rendőrségtől kapott 1 levelet amiben az volt hogy le fényképezték 278km/h-val. Meg mondták még régi barátai hogy "downhilles" volt és azóta ilyen.Ez valami olyasmi hogy bringával száguldanak lefelé egy meredek hegyoldalon 70-80-al és volt pár komolyabb balesete.Meg azt is mondták hogy bázis ugró volt csak ott is majdnem meghalt és abba hagyta.Ekkor nem magyarországon élt.Most költözött haza nem rég és ismerkedtem meg vele.
2014. ápr. 22. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!