Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más fiú is csak olyan lányokna...

Más fiú is csak olyan lányoknak szimpi, olyan lányok akarnak vele talizni, akik tőle távol élnek vagy csak nekem van ilyen pechem?

Figyelt kérdés
Mert tegnap is egy környékbeli lánnyal ismerkedtem neten, de olyan bunkó volt, pedig nem is adtam rá okot, ja és miko rmeglátta a képem még bunkóbb lett, aztán le is tiltott. Viszont van egy másik lány, az meg már kétszer is megkérdezte, hogy ráérek-e hétvégén talizni velem. A gond, hogy az ország két különböző végén élünk, szóval nem valami egyszerű az utazás.
2014. ápr. 14. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2014. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is vagyok így néha! De az is lehet hogy azért mondja mert tudja hogy úgy sem lesz belőle semmi!
2014. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kitalálom, pesti vagy.
2014. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is abszolút így vagyok és nem csak ezen az oldalon...


Győri létemre eddig nyíregyházi, debreceni, szolnoki, müncheni, hamburgi lányokat ismertem csak meg (a teljesség igénye nélkül) és ha itt laktak volna, már valószínűleg kapcsolat is lehetett volna belőle. De neeeeem...

2014. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!