Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nem tul szep lany sem...

Ha egy nem tul szep lany sem akar tolem semmit akkor egy tuti csajnal erdemes megprobalni?

Figyelt kérdés

Nemreg egy atlagos csajnal probalkoztam egy buliban. Ott jol ment minden viszont utana mondta hogy nem szeretne most senkitol semmit. Hat nemtudom szerinten inkabb velem volt baja csak nem akarta mondani... Most viszont egy masik lany tetszik aki nagyon jol nez ki szerintem. Egy kicsit tartok tole hogy ha az elobbi csajnak sem voltam jo akkor miert lennek ennek a masiknak jo? Biztos sok fiu udvarol neki miert kellenek en neki?

18/F


2014. ápr. 18. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert miért ne tetszhetnél pont te neki?
2014. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor ne bulikban próbáld beszerezni a hozzákelő partnert.
2014. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Biztos sok fiu udvarol neki miert kellenek en neki? "


Mindig van/lesz jobb, szebb, gazdagabb, kigyúrtabb, fiatalabb.

2014. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok... Sose tudhatod, lehet hogy szerinte jól nézel ki, be kell próbálni..


(Akinek sok ildeje van és ért a fizikához, az nézzen el erre is pls.: http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo.. )

2014. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!