Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Titeket hány pasi néz...

Lányok! Titeket hány pasi néz meg az utcán átlagosan? Ha csak néhányan néznek rám mondjuk egy nap alatt, az azt jelenti, hogy ennyire nem jövök be senkinek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy vagyok öltözve :D

Ha nadrágban vagyok, akkor engem is csak néhányan, ha szoknyában, akkor szinte mindegyik :D

2014. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont mint az elsőnél, ha szoknya van rajtam, magassarkú, akkor nagyon sokan, ha meg átlagos hétköznapi cucc akkor meg néhányan...
2014. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

senki sem... egy sem! atlatszo kis senki vagyok.

(gondolom az nem szamit bele ha jon egy ismerős pl. suli folyoson es ram pillant mikor koszon)

2014. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
ha küldesz képet én megmondhatom, hogy megnéznélek-e az utcán :)
2014. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Változó és még csak azt sem mondhatnám, hogy attól függ, mi van rajtam. Ugyanúgy megnéznek farmerben és wedgesben mint tűsarkúban és szoknyában. Illetve az utóbbi esetben is előfordul, hogy kevesebben néznek meg, mint sportosabb outfitben. Ma egy midi sarkú csizma volt rajtam, keki nadrág, fehér ing és bőrdzseki. Egy elég forgalmas helyen kellett ma sétálnom, nem túl hosszú ideig, de sokan megnéztek - nők is -, és ami még rosszabb, utánam füttyögtek, na meg a kisebbség képviselői a saját értelmi színvonaluknak megfelelően fejezték ki a véleményüket. Mellesleg én nagyon utálom, ha megnéznek, főleg ha bámulnak, azt meg mégjobban, ha még utánam is fordul valaki. Szerintem szánalmas. Szerencsére autóval járok így nem túl gyakran kell ilyen helyszíneken mozgolódnom, mint ma - bár piros lámpánál az autóba is benéznek, mutogatnak, stb. A kisebb forgalmú helyeken, intézményekben, vagy az egyetemen szerencsére kultúráltabb emberek fordulnak meg, így ha meg is néznek, diszkréten teszik, ami számomra nem is vehető észre.
2014. ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez annyira zavaró:P hogy engem is csak akkor néznek meg,ha ki vagyok öltözve,sminkelve;ha meg nem,akkor alig néhányan.Pedig ezek nélkül sem gondolom,hogy olyan visszataszító lennék,és zavar,hogy ennyire figyelemre se méltatnak ilyenkor:S
2014. ápr. 15. 23:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig úgy nézem meg a lányokat, hogy ne vegyék észre, szerintem is undorító megfordulni meg füttyögni/dudálni, ja meg nem a ruhától függ, hogy tetszik-e.
2014. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Én meg manapság már meg se nézem őket,nem vagyok b*zi,csak már minek nézzem őket úgy vagyok vele.Úgyis mindegyik lesz*r,akkor én minek törjem magam?

Beleuntam abba,hogy csak én törjem magam értük,ők meg magasról tesznek rám...

2014. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem,ha diszkréten megnézel egy lányt,de nem bámulod meg,az neki bók.Viszont ha csak nézel,de semmi több,nem mész oda,akkor nem fognak rólad tudomást venni...
2014. ápr. 15. 23:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Mer az #5-ös hozzáállása normális...?

Az ilyenek miatt járok lesütött szemmel az utcán meg az egyetemen, már szinte nem tartom méltónak magam arra hogy akár csak a rátok pillantsak...

2014. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!