Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 170 centis pasi átlagosan...

170 centis pasi átlagosan magas? Akkor miért hivatkoznak rám úgy mindenütt, hogy alacsony vagyok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 16:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Talán, mert én is 170 cm vagyok. Lány és 14 éves, szóval alacsony vagy. :))
2014. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a magas vékony fiúknak állandóan szembe kell nézniük a visszautasító csajok flegmaságával ne foglalkozz ezzel.
2014. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagy alacsony, nagyon sok lány 160cm körüli. Ahhoz meg pont jó magasság a 170.
2014. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Már lassan a lányoknál lesz ennyi az átlagmagasság. A fiúknál meg már 180 fölött van. Engem is alacsonynak tituláltak 175centimmel és ez már több, mint 5éve volt.
2014. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

Ez teljesen átlagos magasság, se nem alacsony, se nem magas, bár közelebb van az alacsonyhoz. Az alacsony valahol ez alatt van, mivel sokan még a 170 cm-t sem érik el, de aki igazán magasnak mondható, az 180 cm-nél kezdődik, akik meg már "égimeszelők", ők 190 cm-nél is magasabbak.:)

Amúgy a magasság egymagában nem jelent semmit az ismerkedésnél, ha külsőre-belsőre egyébként normális vagy és szimpatikus az adott lánynál, akkor teljesen mindegy a magasság. A párom, akivel évek óta együtt vagyok, ő még akkora sincs, mint te, mégis jó megvagyunk és meg is voltunk mindig, nem sokáig tartott magába bolondítania.:)

2014. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Mert ez alacsony, a lányok számára pedig túl alacsony. Még egy 150 centis lány se jön össze 175-nél alacsonyabb pasival, legfeljebb ha az nagyon jóképű.
2014. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

"Mert ez alacsony, a lányok számára pedig túl alacsony. Még egy 150 centis lány se jön össze 175-nél alacsonyabb pasival, legfeljebb ha az nagyon jóképű."

Egy korábbi válaszoló vagyok. 160 cm magas vagyok, a férjem pedig 167 cm körül van. Ja, és 8 éve vagyunk együtt. Szóval miről beszélsz te??? És nem mondhatnám, hogy olyan nagyon jóképű, nem is volt elvárás nálam sosem, hogy nagyon jóképű legyen. Elég, ha nekem tetszett külsőre és a személyisége is megfogott.

Mellesleg annak idején volt egy barátom, aki 193 cm magas volt. Hát...elég viccesen törpe voltam mellette.:) Szóval nem baj, ha nem olyan magas a pasi.:)

És a legtöbb, normális lánynak, ha magasság szempontjából van is elvárása, akkor az max. annyi, hogy ne legyen alacsonyabb nála. De egyébként egy normális lánynak, akinek az ember számít és nem csak a külsőségek, akkor egyáltalán nem számít a magasság!

2014. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Mert alacsony. Van NÉHÁNY lány aki 160 cm körüli, de már jóval több aki majdnem 170 cm..
2014. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
#7 Annyi ehhez hasonlót olvastam már itt gyk-n... a gond csak az, h sehol máshol nem hallottam ilyesmiről.
2014. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Én a 180 cm-mel alacsony vagyok, Környezetemben sok lány magasabb nálam. Nem tudom mivel etették őket, hogy ekkorra nőnek.
2014. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!