Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 170 centis pasi átlagosan...

170 centis pasi átlagosan magas? Akkor miért hivatkoznak rám úgy mindenütt, hogy alacsony vagyok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 16:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Annyi ehhez hasonlót olvastam már itt gyk-n... a gond csak az, h sehol máshol nem hallottam ilyesmiről."

Talán mert nem csak otthon a gép előtt kellene ülni, meg egész nap a gyakorit böngészni, hanem ki kéne menni a való világba, ahol látnál számos példát arra, hogy bizony sok pasi van, aki 170 cm-es vagy alacsonyabb és mégis van barátnőjük!

2014. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Más is észrevette már,hogy olyan mintha a nők átlag magassága egyfolytában nőne, a férfiaké pedig nem?
2014. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
a nők elvárásai nőnek csak:D
2014. ápr. 5. 18:29
 14/19 anonim ***** válasza:
#11 Képzeld, ki szoktam menni a való világba is, mégsem láttam még soha ilyen alacsony embert barátnővel. Mondjuk sztem te se, csak szimplán hazudsz.
2014. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"#11 Képzeld, ki szoktam menni a való világba is, mégsem láttam még soha ilyen alacsony embert barátnővel. Mondjuk sztem te se, csak szimplán hazudsz."

Normális vagy te?

Akár hiszed, akár nem, 160 cm magas vagyok, a férjem pedig 167 cm magas. És köszi, jól vagyunk.

És amit te írsz, az a világ legnagyobb hülyesége, hogy aki nem magasabb, mint 170 cm, annak nincs párkapcsolata! Amúgy savanyú a szőlő, mi? Egyedül vagy és irigykedsz!:)

2014. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
jó, basszus nekem is vannak mindig nőim, de azért mégiscsak kevesebb küszködés lenne csajt találni, ha magas lennék.
2014. ápr. 5. 18:45
 17/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, rengeteg hasonló magasságú férfinek van kapcsolata, ne agyalj ezen! Néha én is alacsonynak érzem magam (171 cm vagyok), de ahogy meglátok egy hasonló srácot a barátnőjével, ez a félelmem elmúlik.
2014. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én 165centi magas, lányok egy része által cukinak tartott srác vagyok. El kell ismerni, hogy az utcán a legtöbb lány átnéz rajtam, érzem, hogy nem vonzódnak hozzám vagyis inkább nem látják bennem azt az igazi férfit,c sak egy kisfiúnak látnak... Ennek sajnos az az ára, hogy nem is kellek érett lányoknak, csak is 14 éves kislányoknak, de én nem akarok velük kezdeni, mert én rendes kapcsolatra vágyom, lelki társra, egy kis taknyos meg mit ltá bennem? Hogy jaj, de cuki, jaj, de helyes, de ők szeretni sosem tudnak és amint találnak egy helyesebb fiút úgyis elhagynak érte én már belefáradtam ebbe. Inkább lettem volna magas, dagadt srác, akkor legalább az igaz szerelmet is átélhetném végre nem csak a felszínes lányokkal futnék össze.
2014. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"jó, basszus nekem is vannak mindig nőim, de azért mégiscsak kevesebb küszködés lenne csajt találni, ha magas lennék."


Aszongya kevesebb küszködés lenne. Ember, én 187 cm vagyok (77 kiló) és 27 éves fejjel 1 barátnőm volt, aminek idestova 7 éve.

2014. ápr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!