Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúknak bejönnek az ilyen...

A fiúknak bejönnek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Viszonylag magas,vékony de kissé széles csípőjű fehér bőrű lány. Arcra nem lenne csúnya de általában szomorúak az arcvonásai. Ennek ellenére jó humorú, lehet vele hülyéskedni de meglepően komoly tud lenni a korához képest. Barna, hullámos haj, barna őzike szemek (amikkel nagyon csúnyán tud nézni) apró szeplők. Kedves, kicsit sokat beszél ha elkapja a hév de nem idegesítő, sokkal inkább szeretetreméltó és bájos. Nagyon rossz tulajdonsága, hogy bármilyen apróságon felkapja a vizet, de ezek a hisztik max.fél percig tartanak. Van önkritikája, nem beképzelt, nem követi a divatot, nem érdeklik a celebek. Ellenben művelt, sokat olvas, szereti a színházat és a zenét.

Félreértés ne essék, nem rólam van szó.


2014. ápr. 13. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó nem rólad van szó, akkor akiről szó van az véletlenül nem Baranya megyében lakik?
2014. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bejön, egyedül az zavar(na) egy kicsit, hogy könnyen "felkapja a vizet", viszont az pozitív, hogy ezek a reakciók rövid ideig tartanak.

hú de megmondtam .. :D 16/f

2014. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na ná, hogy nem rólad van szó, hisz ez tökéletes, amiről pedig tudjuk, hogy nem létezik. :D
2014. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Testvéremnek van egy ilyen barátnője és nem értem, hogyhogy nem volt még barátja mert nekem speciel bejönne ha nem lenne hozzám túl fiatal. Lehet hogy korosztályhoz kellett volna kötnöm a kérdést
2014. ápr. 13. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, azok alapján lehet valaki szép és ronda is. Egy-egy tulajdonság sem mutatja meg valakinek a személyiségét.

Szóval ez alapján fogalmam sincs.

2014. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy ha ez nem Te vagy, akkor mégis mi a kérdés célja?
2014. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos saját magáról irt. :D
2014. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Közben megjött a válasz a kérdésemre. Nagyon sok lány el van zárkózva a kapcsolatoktól különböző gyerekkori sérelmek miatt.

Szóval nem feltétlen abban érdemes keresni a hibát, hogy nem volt "jelentkező", hanem inkább abban, hogy nem volt "felvétel" meghirdetve.

2014. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy névtelen oldal, minek tagadod, hogy te vagy?Egyébként a színházat utálom, mással nincs bajom.
2014. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2014. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!