Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem ír a srác? 17/L

Miért nem ír a srác? 17/L

Figyelt kérdés
Totál rám volt kattanva, komolyan már szinte zavart is! Egy csomószor beszélgettünk... aztán megkérdezte hogy összejönnék-e vele erre visszutasítottam(mert volt egy másik pasi is, és meg akartam tudni hogy abból mi lesz...)! Aztán még írt párszor hogy nem haragszik meg próbált ettől eltekinteni(de látszott rajta hogy totál letörte a dolog) most meg már jóideje egyáltalán nem ír! Az elején nagyon aranyos volt...
2014. ápr. 13. 14:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%
K*rvára nem fog rád írni ha egyszer jóarc volt és elutasítottad, főleg ha azóta egyre jobb csajok az ismerősei.
2014. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Az zavar, hogy jobbat talált magának?

Ritka egy önző vagy, és ráadásul gyökér is!

Méghozzá azért, mert annak ellenére, hogy elutasítottad, azt várnád, hogy mégis teperjen utánad.


Na, ez nem fog menni.

2014. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
89%
Egy biztos, nem fog felkeresni téged. Nem tudom mióta van vége ennek e levelezésnek, de ha nem olyan régi ez a story akkor még várj egy picit.. Mert ha most felkeresed, akkor tuti, hogy visszautasít; gondolj bele az teljesen olyan hatást kelltene benne, hogy "ha nincs ló jó a szamár is". Végülis 1x ő is átélte amit most te élsz meg, persze megértem a helyzeted, egy másik fiú tetszett és végül rájöttél, hogy nem őt kellett volna választani. De ha visszautasítottad, akkor ne várd el tőle, hogy ő keressen fel téged. Sajnos mi lányok gyakran a két fiú közül a "rosszat" választjuk.
2014. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát igen! :/
2014. ápr. 13. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!