Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik, hogy első látásra...

Létezik, hogy első látásra beleszeretsz valakibe?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megismerkedésünk pillanatától megszerettem valakit. Létezik ilyen első látásra vagy meghülyültem?

2014. ápr. 13. 11:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom. Ez még nem szerelem. Fél óra alatt senkibe sem lehet :D Lehetetlen. Rajongás, csodálat, fellángolás. Amikro igazán mélyen szerelmes voltam, az 3-4 hónap alatt alakult ki.
2014. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igaza van az elöttem szólóknak. Fél óra alatt nem lehet beleszeretni senkibe, max erős vonzalom alakulhat ki. Egyáltalán mennyit tudsz róla? A nevét, hol lakik, meg hogy jól nézki? Egy embert akar szeretünk igazán, ha mindent tudunk róla, mégis szeretjük a hibáival együtt is.
2014. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen. Az én esetemben így volt.
2014. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szerintem igen létezik. Én is így voltam.. Megláttam egyből fura érzés kapott el. Vonzódtam hozzá. Pár perc múlva csak róla tudtam beszélni már, mikor eljöttünk tőlük. Nagyon megfogott. 1 és fél évig együtt is voltunk. Ameddig nem dobott el.. és nem baszott át.
2014. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

velem meg esett, azóta is

egyut vagyun, és kolcsonos volt

2014. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Lehet hogy letezik... a mostani baratnommel amikor megismerkedtem mi is vmi ilyesmit ereztunk es mar majdnem fel eve egyutt vagyunk
2014. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hát én is pont így érzek valakivel kapcsolatban. Szerintem van ilyen. Mármint ahogy meglátod valami fura érzés tölt el és hát nem is tudom. Az még akkor nem is olyan komoly csak inkább "első látásra tetszik" és "első látásra elkezdesz vonzódni és kötődni hozzá". Vagy hát nem is tudom. De szerintem van ilyen. Miért is ne lehetne?:)
2014. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!