Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összejött bárkinek bármi ezen...

Összejött bárkinek bármi ezen az oldalon? Sikerült már találkoznotok akárkivel?

Figyelt kérdés
Sokat leveleztem itt lányokkal, de vagy kiderül, hogy egyáltalán nem az esetem, vagy fordítva, volt hogy nagyon jóban lettünk, volt képküldözgetés meg minden, megbeszéltünk találkát és nem lett belőle semmi. Ti találkoztatok valakivel ezen az oldalon?

2014. ápr. 12. 15:40
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
20 vagyok, budapesti. Azért ne csak így bele, díjaznék egy kis ismerkedést is :)
2014. ápr. 12. 15:49
 12/23 anonim ***** válasza:
Találkoztam már innen emberrel igen. :) De távolság miatt és amiatt, mert nem voltunk egy rezgésen, nem lett belőle semmi. Kellemes emlék marad.
2014. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sokszor lehetett volna rá lehetösėgem, de nagy volt a távolság ,ės ėn nem megyek senki helyėbe!:)
2014. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A lakóhelyemről senki,hszob?
2014. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Gondolom most főleg lányok írnak :) Érdekes, hogy több fiú küldött üzenetet privátba, hogy itt ismerték meg a barátnőjüket, mintha csak szégyellnék. Lányok, ti is lehetnétek kedvezőbbek, akármit mondtok :)
2014. ápr. 12. 16:00
 16/23 anonim ***** válasza:
Érdekes amit írsz.Én kíváncsi lennék rá hogy mennyi a fővárosi illetve vidéki kapcsolatok száma,és hogy a párok hogy néznek ki,mennyi idősek.
2014. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Logikusan végiggondolva a fővárosi biztos magasabb, nem lenne nekem gond elmennem pl Ferihegyig Hűvösvölgyből egy olyan lányért akit szeretek, de Sopron és Nyíregyháza között már lennének gondok.
2014. ápr. 12. 16:05
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen,nagy számok törvénye.Én még sportoláshoz sem találok embert,pedig nem kis város.
2014. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
találkoztam egyel tavaly nyáron,de nem lett belőle semmi,egyszerűen megszűnt a lány kb
2014. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem mert sajnos nem jött be egyik lány sem
2014. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!