Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha pusztán a külsőt nézzük,...

Ha pusztán a külsőt nézzük, akkor miért van az, hogy a lányoknak szinte senki sem jó, szinte mindenki ronda nekik, miért ennyire válogatósak a lányok?

Figyelt kérdés
Sok kifejezettem semmilyen külsejű lánynak is adok esélyt, de még ők is valami hű, de helyes fiúra vágynak. Szerintem ritka gáz, hogy ronda lányként is válogatnak, szerintem inkább örülniük kéne, hogy valaki ad nekik esélyt. De a szép lányok sem jobbak. Csak fura mód, a szép lányok között egy ideje több olyat találok, aki engem helyesnek tart. Szóval úgy látszik hülye voltam, hogy ronda lányoknak adtam esélyt, a szebbek között is van, igaz kevés, akik helyesnek tartanak. De még így is nagyon válogatósak, szinte mindenkire azt mondják, hgy fúj, ronda, pedig szerintem a lányok között sem sok olyan van, aki tényleg igazán vonzó, ha csak a külsőt nézzük. Nekik is sok testi hibájuk van. Sokuk festék nélkül még átlagosnak sem igazán lenne modnható külsőre.
2014. ápr. 12. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
semmilyen külsejű pffff leírtad magad, ha így gondolkodsz a nőkről, amúgy meg azt tapasztalta, h a normális pasik sokkal válogatósabbak, mint a normális nők
2014. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

meg amúgy nem gondolkoztál még azon, hogy nem az összes női nemű egyén a hibás, hanem benned van a hiba, hogy nem kellesz nekünk?

Hogy írsz te egyáltalán a nőkről? SzánalmaS AHOGY gondolkozol, egy csúnya lány is valakinek szép, meg egy csúnya pasi is valakinek gyönyörű, nézőpont kérdése, nagyon elfogult vagy.


De te milyen vagy külsőre ? mert a csajokat igencsak bírálod, mintha te maga lennél a megtestesült Tökély

Egy kapcsolatban úgyse a külső számít igazán, mellesleg meg senki nem tehet arról, hogy milyen fejet, külsőt kapott a sorstól

2014. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
58%
Ez így van.De nyugtasson meg a tudat,hogy a lányok többsége értéktelen hulladék,belsőre és külsőre is.Ne tévesszen meg a smink,frizura,divatos ruhák látványa.
2014. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 3/3


Igen, erre már rájöttem, volt lehetőségem csalódni bennük...

2014. ápr. 12. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyat keress akinek bejössz, ilyen egyszerű. Nekem a díszpintyek pont nem jönnek be, a férfias férfiakat szeretem, akár hibájukkal is.


Amúgy, a pasim a környezetem szerint csúnya, szerintem se egy szépség, vagyis keresni kell benne a szépet elég erősen, én pedig egy átlagosan, de szép lány vagyok. És nagyon szeretem, és ő is engem. És őt nem érdekli az öltözködés nagyon, én pedig foglalkozok vele sokat, hogy mit veszek fel. És megbecsüljük egymást.


És ez csak egy példa. Szerintem a gyerekesen gondolkodó lányoknál és fiúknál is ez van, hogy csak a külsőt nézik, hogy bieber haja legyen a fiúnak, a lány meg legyen szőke és divatmajom. Szóval ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor ne ezek között keress szerintem, bár nehéz megállapítani. Vagy ha ilyen kapcsolatot akarsz, akkor nézz ki úgy, ahogy ezek a lányok elvárják.


17 L

2014. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# 5/5


Mondod, te lányként, akinek csak válogatnia kell a bepróbálkozó fiúk hada közül...

2014. ápr. 13. 22:44
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg nekem van igazam :D
2014. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!