Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem érdekel senki? lent

Miért nem érdekel senki? lent

Figyelt kérdés
17/ L vagyok 0 kapcsolattal.Szeretnék már valamit/valakit, de egyszerűen senki nem érdekel, nem azért, mert nem lennék érett hozzá hanem annyira távolinak érzem a saját korosztályom, hogy nagyon.Nekem az nem buli hogy iszunk, discozunk, facebook 1000rel stb stb. Az idősebb korosztály csak szexre megy. Hol lehet normálisabb emberekkel ismerkedni? (akik jól is néznek ki de nem ilyen plazamajmok.én nem titkolom hogy igenis számít a külső is.) Normális válaszokat PLS.
2014. ápr. 6. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

figyelj ilyen hogy hol ilyen nincs nincs ilyen hogy ott helyes pasik vannak vagy helyes nők de tudod mit eridj a cigánysorra ha másnem a barna bőr az fixen megvan mindnek! :D


amugy meg ott van 2 szép szemed ami nem azért nőt ki csak hogy a billentyün lásd a betűket keress utcán ahova jársz dolgozni/tanulni a környezetedbe stb stb

2014. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Téged is vár a Mária néni zárdája! Ott ez nem gond, hanem pont hogy erény!!! ÁMEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem is tudom hogy a helyesírással vagy a szövegértéssel van nagyobb probléma a mai világban de köszi a válaszokat.
2014. ápr. 6. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:
hát, én sosem mentem a szexre, pedig volt dolgom 10 évvel fiatalabb lánnyal, de nem történt semmi túl komoly, semmi olyan, amit egy idősebb lánnyal ne csináltam volna. nem a szexre mentem, persze ő félre értette, na mindegy, nagy kár a lányért. a végére szerettem.
2014. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai világban mind a kettővel gondban vannak az emberek és ők hiszik hogy okosak, ők oktatják ki a másikat. Ám max utcán, vendéglőkben találhatsz ilyen pasikat. Több ötletem nincs.
2014. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bírom ezeket a kérdéseket, hogy hol? -ahol ép összefutsz vele. közös barát, kisbolt, esetleg disco.(elhozta a normális haverját a bulizós srác, van ilyen)

szóval bárhol. még akár itt is. mondjuk ez a hely fura. itt is van sok intelligens és jól kinéző ember, csak kicsit hepe-hupás az itt lévők legnagyobb része, beleértve engem is.:) persze ki mit szeret, és kinek mi a fura. tehát azt akarom, mondani, hogy nincs van ilyen hely, ahol kimondottan ilyen emberek vannak. járj nyitott szemmel, és akkor biztosan akad majd egy rendes srác, akivel könnyen megtaláljátok magatokat a másikbam. mert, hogy ez a lényege ennek nem?


gyakorlatilag nem a kérdésedre adtam választ, de most ez fogalmazódott meg bennem.

jóccakát!

2014. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!