Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy jelezhetnem egy barati...

Hogy jelezhetnem egy barati osszeules keretein belul a fiu fele hogy ha akar nyithat felem?

Figyelt kérdés
Nem akarok en nyitni es akar elijeszteni.
2014. ápr. 12. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy lány belenézne a szemembe és még egy cuki mosolyt mellé tűzne, akkor az nekem szerintem elég is lenne utalásnak. Csak ehhez az kell hogy a srác eközben ne a telóját nyomkodja :D úgy nem biztos, hogy átmegy neki az infó. Ha mégis telefonozik, akkor küldj neki facebookon egy smiley-t, megnézi, rád néz és ott is ugyan azt a mosolyt látja. Hmm en nem is hangzik szerintem rosszul. Az a baj, hogy ha nem akarsz te kezdeményezni, akkor nincs túl sok fegyver a kezedben…

F/21

2014. ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam nem tudnál ilyet csinálni, kérdező, mert értettem már félre ilyesmit és pofára is estem miatta. Egyenes beszéd és kész. Ha meg annyira nem kell neked, hogy Te nyiss felé, akkor az egész érdektelen szerintem. Ne feledd, hogy Te akarsz tőle valamit és nem fordítva.


23/F

2014. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!