Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mozdítsam baráti...

Hogyan mozdítsam baráti kapcsolatunkat párkapcsolat felé (24F)?

Figyelt kérdés
Van egy nő, akivel 1-2 hetente találkozunk. Nekem tetszik mint nő. Jól elbeszélgetünk, néha segítek is neki, úgy érzem bír engem, csak nem tudom, hogy egyszerű barátként vagy esetleg másként gondol rám. Úgy alakult, hogy a vasárnapot együtt töltjük, vásárolgatás és pesti belvárosi séta a tervezett program. Egyszerű a kérdésem, hogy ne bénázzam el? :) Pár taktikát mondanátok?
2014. ápr. 11. 22:47
 1/1 WheneverYouWant ***** válasza:
Ne parázz rá, ne görcsölj. Ha görcsösen akarsz valamit elérni akkor annál jobban el fogod bénázni. Ha mégis ez történik akkor mond el neki őszintén hogy csak azért vagy ennyire ügyefogyott mert szeretnéd ha ez a randi jól sikerülne. Ez általában tetszeni szokott a lányoknak.
2014. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!