Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok akik...

Vannak itt olyan lányok akik szeretnének ismerkedni egy mackós testalkatú, érzelmes, romantikus sráccal? 14/f.

Figyelt kérdés

Egy két szó magamról: Nagyon romantikus típus vagyok,bár nem örülök ennek mert a legtöbb mostani lány az "izomagyakra" bukik és engem nyálasnak tartanak. A barátaim és sok ismerősöm jóval érettebbnek tartanak a korosztályomnál és azt állítják hogy ezért nincs barátnőm. Bár én a külsőmet tartom az első számú oknak mert mostanában a "vézna pávákra" és az "izomagyakra" buknak inkább a csajok, (legalább is nekem ez az észrevételem). Volt már néhány nagyon "jó csaj" akinek be is jöttem meg minden csak néhányuknak már volt barátja vagy pedig másba voltak szerelmesek és ő érte harcoltak (de volt egy nemrég aki csak játszadozott velem). Sajnos sok olyan csaj van akinek bejövök de ők nekem nem jönnek be és ezért vissza kell utasítanom őket. Mert hát én párkapcsolatok terén úgy gondolkodom hogy "a legjobbat vagy semmit." Az igényeimből sosem fogok lejeb adni mert azzal csak magam verném át. Egyébként nagyon jól ki ismerem az embereket és sosem hagyom hogy valaki a kétszínűségével ártson másoknak. Sok emberről "rántottam már le a leplet" sokan gyűlölnek ezért de én inkább el viselem az utálatukat minthogy hadjam hogy másoknak ártsonak. Fiú létemre szeretem az ékszereket és elég sok ékszert is hordok, ez néhány lánynak furcsa szokott lenni, de nem értem mért. Max 2-3 gyűrűt hordok és egy karkötőt meg 2 nyakláncot és egy karórát. És ezek sem olyan "feltűnősködős" ékszerek.


Érdeklődési köröm: Imádom a történelmet (a suliban már ötször volt olyan hogy a történelem tanár meg kért hogy tartsam meg a történelem órát mert annyira jártas voltam az adott témában. Nem "menőzni" akarok csak próbálok egy körülbelüli összképet adni magamról). Érdekel a hadi technika is. Érdekelnek a környezet védelmi témák és az állatvilág is. Továbbá szeretek mítoszokat és legendákat olvasni és kicsit utánuk nézni.


(Elnézést az esetleges helyes írási hibákért)



2014. ápr. 9. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14 évesen mackós testalkat.....hmmm.....:)
2014. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A mackós test alkat alatt azt értem hogy nem vagyok annyira kövér de van rajtam felesleg.
2014. ápr. 9. 15:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Irhatsz! :)
2014. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért csak a "jó" csajokat keresed, ha a te tested sem hibátlan? Nem gondolod, hogy egy kevésbé "jó" csajnak is lehetnek nagyon fontos értékei?
2014. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszolónak: De nem tehetek róla ha nem jön be egy csaj. Ha valakihez nem tudok külsőleg vonzódni akkor abból nem lehet semmilyen kapcsolat. És a szépség egy relatív fogalom! Nem mindenkinek ugyanaz a "jó csaj" mint nekem.
2014. ápr. 9. 15:26
 6/13 anonim ***** válasza:

14 évesen ne legyél érzelmes és romantikus mert el hányom magam annyira gáz.


Kezdj el mozogni vagy sportolni...mert 16-17 évesen a kutya nem fog rád nézni. És gondolom, te sem akarsz a szőrös ajkú csúnya csajokkal "érdek" dugni.

2014. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nyugi papi,

elsődlegesen legnagyobb figyelmet a testedre fordítsd) Fiatal vagy még mackósnak. 1-2éven belül ha jó testet csinálsz magadnak,nem lesz gond mert az írás alapján értelmes vagy meg a értékrendeddel nincs gond,csak a fránya kinézet na:)

figyelj oda és nemlesz gond:))

2014. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mondom nem vagyok nagyon dagadt. Csak van rajtam felesleg. És mondom azért használtam a mackós szót mert nem tudtam más kifejezést erre.
2014. ápr. 9. 16:01
 9/13 anonim ***** válasza:
"nem vagyok dagadt" Vagy csak Te nem látod annak. Ez nagy különbség...
2014. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem csak én nem látom annak. Mások is azt mondják hogy nem vagyok dagadt.
2014. ápr. 9. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!