Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyetemista lányok: nem lenne...

Egyetemista lányok: nem lenne kedve valakinek ismerkedni? F/20

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy kipróbálom itt az ismerkedést, hátha találok valakit, hátha van olyan lány, aki kicsit visszahúzódó és éppen ezért nem mer rámosolyogni senkire élőben :) Ha kíváncsi vagy részletekre, akkor privátban bemutatkozom és küldök képet is. Ha írsz, akkor kérlek küldj képet. Nem zsákbamacskát keresek, hanem egy szimpatikus arcot :D

Ne félj írni, engem sem bányából szalajtottak ;)


Még annyi hogy olyan lányt keresek, aki gyakran jár Budapestre, vagy ott is lakik. Én vidéki vagyok, de iskola miatt sokat vagyok Büdipesten.



2014. ápr. 11. 10:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Annyit csak elöljáróban, hogy gépészmérnök vagyok és ezt 1 éven belül papírral is tudom igazolni :)
2014. ápr. 11. 10:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Úh akkor te pénzes leszel. Jelen :$
2014. ápr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Remélem csak viccnek szántad :D küldj egy képet
2014. ápr. 11. 10:55
 4/9 A kérdező kommentje:
A gondolkodásmód miatt emeltem ki ezt az apróságot. Pénzzel nem kell foglalkozni. Nincs és kész :)
2014. ápr. 11. 11:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak vicceltem, nem küldök bocsi. Nem ismerkedem itt elég nagy f* szság :D már bocsi :D
2014. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a szöveg nagyon gáz.
2014. ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
úgy látom, hogy te elvennéd a könnyű ismerkedés lehetőségét azoktól a lányoktól, akik visszahúzódóbb természetűek és nem merik élőben kimutatni a vonzalmukat. Szerintem nem f* szság, itt is ugyan úgy meghívom azt egy kávéra, -aki szimpatikus- mint ahogy azt az utcán kellene.
2014. ápr. 11. 11:22
 8/9 A kérdező kommentje:
remélem akad itt olyan aki érdeklődik is :D
2014. ápr. 11. 11:28
 9/9 anonim válasza:
Már meg se tudom számolni, hanyadik írás ez, amiben valami megtetszett, de az írója BUDAPESTI. Hát mindenki budapesti? :O
2014. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!