Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mi a véleményetek a...

Fiúk, mi a véleményetek a perverz csajokról? És lányok, mi a véleményetek a perverz pasikról?

Figyelt kérdés
Válasznál nemet, kort írjatok!:)) köszi:)

2014. ápr. 9. 21:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok ismét, az kimaradt, hogy 19 vagyok..:D
2014. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyenek azok a perverz csajok... :/

22/F

2014. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
20%

Undorít minden perverzió... pedig eléggé nyitottnak tartom magam. De nekem valahogy az ilyen pisi-kaki, szado-mazo, pelenkafétises izék nagyon nem férnek bele... Ahogy a pedofilokat, gerontofilokat, zoofilokat, nekrofilokat sem tudom megérteni, bocs...

Próbálok sok mindennel elfogadó lenni, amennyiben külső szereplőről van szó. De párkapcsolatban bármelyik kizáró tényező lenne nálam.

2014. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 PearlDiver ***** válasza:
A barátnőm elég perverz, de szerencsére csak velem. Én ezt nagyon bírom benne :) no nem kakiszexre kell gondolni, de imponál, hogy sosem hagy alább az étvágya :)
2014. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Veronika azok már az extrémek közé tartoznak, az a többségünknél szintén tabu.
2014. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

PearlDiver: az, hogy sosem hagy alább az étvágya, az nem perverzió. :)


A perverziók azok azok, amiket felsoroltam. A többi max pajzán. :D

2014. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

15#: tévedés...


Itt nagyon sokan nincsenek tisztában a perverzió fogalmával. És sokan keverik, és a nyitott gondolkodásra, a szexuális túlfűtöttségre is használják.


A perverzió az az, ami a normál szexualitástól eltérő. Ez koronként változik, míg a 80-as, 90-es években az orál is perverziónak számított, ma az egészséges szexualitás része lett. Ettől függetlenül a perverziók nem férnek bele az egészséges szexualitás fogalmába.


Konkrétan a perverziók alatt a parafíliákat értjük.


Parafíliák:


[link]

2014. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodtam h perverznek hívom magam nem döntötted meg ezzel a kis definícióval :)
2014. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem az orálra gondoltam perverzióként, hanem pl exhibicionizmusra, szerepjátékra, bilincsre, édes-hármasra.

Ezek szerintem az enyhe perverzitás kategóriájába sorolhatók.

2014. ápr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A perverz nőkkel nincsen semmi bajom.

Szerintem mindenkiben lapul némi perverzió.

A perverz pasikhoz meg nem tudok hozzászólni.... némi beteg gondolat lappang bennem is.... de nem olyan szélsőségesek.

Meg a +pasikhoz" amúgy sincs közöm...

25f

2014. ápr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!