Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Egy lány hogy legyen...

Fiúk! Egy lány hogy legyen kellőképpen elérhetetlen?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallom, látom, hogy egy pasinak az kell, hogy a csajt ne kapja meg könnyen. Nos, nem azt mondom, hogy minden pasi ágyába beugrok rögtön, akivel tetszünk egymásnak, de az tény, hogy nem kell értem sokáig küzdeni, mert imádok flörtölni, szívesen megteszem az első lépést, és mindig engedem a csókot, ha nekem is tetszik a fiú. Ezen kéne gondolom változtatnom... De nem akarok teljesen érdektelennek mutatkozni és minden érintkezést visszautasítani.

Hogy csináljam akkor? Fiúk, nektek milyen viselkedés tetszik ilyen téren?

18/L


2014. ápr. 9. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a szabadabb és rámenősebb csajok jobban kelendők! Elég sok elérhetetlen nő van így is!
2014. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
u
2014. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy kell ezen változtatni. Úgy élj ahogy neked tetszik. Én nem szeretem ha küzdeni kell egy csajért például. De ha nagyon tetszik, esetleg beleszerettem küzdök érte akármennyit. Az a lényeg hogy ne légy k*rv..a, aki minden szembe jövő pasival lefekszik. Szóval ez személyfüggő. De az biztos ha nehezebben szereznek meg, jobban is megbecsülnek.
2014. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Baromság.

Ez annyit jelent hogy ne feküdj össze mindenkivel de nyugodtan legyél nyitott es kezdeményező.

Az el3rhetetlen lányokra nem pályázunk mert..elérhetetlenek.

2014. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Hát lehet van akinek ez tetszik, de nekem ilyenre nincs igényem. Ha játssza az elérhetetlent, bizony nem is akarom elérni. Keressen mást, akit hülyíthet.


23/F

2014. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A megjátszás csak félreértéseket szül. Ha ezzel a hozzáállással nem vagy képes hosszútávú kapcsolatba kerülni, akkor az inkább arra vezethető vissza, hogy szexuálisan hamarabb nyitsz a pasik felé, mint lelkileg.
2014. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy elérhetetlen nő, csak olyan pasi, aki nem tud/akar/képes eleget tenni érte. Esetleg azért hiszi, hogy elérhetetlen a nő, mert teljesen közömbös a pasi felé, akkor jobb is, ha nem zaklatja.
2014. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hagyd a játszmázást,add önmagad!
2014. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden lány elérhetetlen, úgyhogy ezt már sikerült teljesítened.
2014. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!