Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A normális visszafogottabb...

A normális visszafogottabb nők miért nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

Folyton azt látom, hogy a full buta, vagy a nem túl szép lányoknak is van pasija.


DE a normális, kicsit visszafogottabb, nem éppen bulizós lányok nem kellenek a pasiknak.

Túl unalmasnak tartjátok ha valaki ilyen?

Vagy miért?


2014. ápr. 7. 20:41
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

A külsőmmel nincs gond, ápolt vagyok, nem vagyok ronda, inkább átlagos arcú, vékony. Persze az mindig esélyes, hogy valakinek nem tetszik a másik külseje, de nem hiszem, hogy nálam ez a fő gond. Szoktak megnézni srácok, én is pasikat, de nem lépnek semmit.


A visszafogott viselkedés természetesen elmúlik, ha valaki megismer, mert az ismerőseimmel teljesen normálisan tudok viselkedni, oldottan.


Van akinek lépett, de végül nem illettünk össze, viszont nagyon kevés srác próbálkozik a szolidabb lányoknál. Pedig a visszafogott viselkedés szinte mindig csak az idegenek jelenlétekor van, ismerősökkel már oldott, viccelődős, normális viselkedés jön elő.

2014. ápr. 7. 21:10
 12/31 ASOT ***** válasza:
29%

Igen , de addig a pontig el is kell jutni!

És az nem könnyű. Én jégcsapnak tudlak elképzelni.

2014. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Mert hiába mondják a pasik, hogy egy "normális,,visszafogott" nőre vágynak, ha megkapják 1 hét alatt ráunnak! Inkább összejőnnek egy hisztis, labilis, de szenvedélyes nővel, mint egy racionális, nyugodttal. Ez van.
2014. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
59%

na a 13-as pasigyűlölő megszólalt :)

már vártam a pókhálós nők válaszát :)

2014. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
a 14-es is rém okos :)
2014. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
46%

Tudom :)

De nem szokott izgatni :)

2014. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
szerintem mást se nagyon
2014. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

jaaaaaaaaaj hát 60%-os lettem? :) jaaaaj hát valaki felpontozott, csak 59 voltam :)

rohadt egy szemétláda vagy te korzó, de ezt, hogy észrevettem most neked köszönhetem :)

2014. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
kenzó nem korzó :)
2014. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
46%

Én?

Miért lennék én az?

Csupán őszinte vagyok, és igazat írok!

Csak tudod az igazság mindenkinek fájdalmas....

2014. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!