Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Véleményeket várok! Megismerke...

Véleményeket várok! Megismerkedtem egy lánnyal, de van barátja, lehet h tervezi ott hagyni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h már jó ideje találkozgatunk, eljön moziba, hozzám vacsira, egyéb helyekre amikor hivom. Tudom h a barátja nem tud rola h velem is tölti néha az idejét (hazudik neki). Veszem észre h nagyon kedvel, de mintha csak jó barátok volnánk. Nem tudom eldönteni amikor elhivom h csak barátság miatt jön el velem vagy majd akar is egyszer valami többet. Sose voltam ilyen helyzetben! Nem tudom mit várhatok az ismerkedésünkböl? Voltatok ilyen helyzetben? Véleményeket is várok!

2014. ápr. 6. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha titokban találkozgat veled és kamuzik a pasijának, akkor esélyes, hogy ott akarja hagyni.
2014. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nos én ilyenbe vagyok pont.Csak ő még kapaszkodik a palijába.Viszont egyre többeknek tűnünk föl.Van valami köztünk,de soha nem mondjuk ki.

Nagy játék!

2014. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hagyd békén, van barátja.

Bár te sem vagy ép tisztességes, hogy olyannal kezdesz ki, akinek párja van.

2014. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2es vagyok

Mondjuk az biztos hogy nem kezdenék vele,meg ő sem velem ha minden rendben lenne náluk.Elég sokat veszekednek.

Erről is szoktunk beszélni.Én meghallgatom és vigasztalom.

Én vagyok neki a szomszéd srác.:)

2014. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De Ö akart megismerni engem, most meg nagyon joban vagyunk vele.
2014. ápr. 6. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizony ez így van!
2014. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mellanka válasza:
Es ettol a csajtol te komoly, es bizalmi kapcsolatot varsz el? Ezt a felnottek nem igy intezik. A no kijelenti, hogy barat vagy, es nem megy szobara, azaz felnott erett korban nincs melledumalas. Ez egy ego jatek, azt elvezi, hogy bejon neked, tudja is, hogy mit csinal. Kepzeld magad a pasija helyebe.
2019. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!