Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, aki bejön és...

Van egy fiú, aki bejön és sztem én is neki, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két éve járok vele egy osztályba.Az előző éven átnézett rajtam,és amikor a barátnőm megkérdezte,h bejövök-e neki azt válaszolta,h nem.De szeptembertől elkezdtem kissé máshogy öltözködni és mintha felfigyelt volna rám.Vannak napok amikor egy csomószor összenézek vele meg beszélünk,de túlságosan zárkózott.Igazából bevallottam neki,h szeretem,de nem válaszolt semmit,és ez kb. 1 hónapja volt.Nemrégiben azt vettem a fejembe,h megkérdezem nincs-e kedve járni velem,de nem tudom,h hogyan!

Kérlek segítsetek,mert vészesen közeleg az évvége és szeretnék minnél hamarabb túllenni ezen az egészen!Tippeket adjatok,h mit vagy hogyan kérdezhetnék rá nála!



2014. ápr. 5. 16:46
 1/6 Mr. Truth ***** válasza:
Csak nekem tűnik fel hogy szarik rád...?
2014. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Odamész és megkérdezed!!!! Most ha kikosaraz akkor kikosaraz. Ha égőnek találod ezt, gondolj arra hogy úgyis évvége és többet nem látod. De még van 3 heted hogy keresd a társaságát, kedveskedj neki, meghódítsd. De itt az ideje lépned ha ő ezt nem teszi meg.
2014. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Max facen megkérdezed. Egy csajtól ezt el lehet nézni. :)
2014. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg amikor vége a sulinak megkéred hogy kisérjen el téged valahova. Vásárolni, szórakozni stb. Akár a barátnőiddel ha egy kicsit félsz. Aztán a barátnőid szépen lassan otthagynk titeket és kettesben megbeszélitek a dolgokat.
2014. ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első te se nézel olyan csajra, aki nem tetszik... meg nem állsz le vele beszélgetni. Ne mondj hülyeséget szegénykének...
2014. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaza volt az 1.-nek,tényleng kár volt rá pazarolnom másfél évet,köszi a válaszokat!
2014. ápr. 14. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!