Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segitsék! Szerelem a levegőben...

Segitsék! Szerelem a levegőben de nem tudom mit csináljak? (a többi lent)

Figyelt kérdés
van egy fiú az iskolában aki állitólag szerelmes belém és én is szerelmes vagyok már egy ideje belé de nem ismerjük sajna egymást és szokott nézni ahogy szórakozok barátaimmal megnevetgélünk meg minden és én biztos vagyok benne hogy szeretem meg minden szóval a kérdésem az hogy honnan tudhatom hogy ő is szeret? és hogy ismerhetném meg?hogy kerülhetek közelebb hozzá?
2014. ápr. 4. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg.
2014. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, nézz mélyen a szemébe és édesen mosolyogva kérdezd meg, hogy hazakísér-e suli után!
2014. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy picit félénk és a haverjai nem tudnak elmenni onnan ha azt mondjuk négyszemközt beszélgetnénk volt már rá példa
2014. ápr. 4. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj oda, hívd el valahová, ahol tudtok beszélni és ott mondd el neki!
2014. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hány éves vagy? Nem beszéltetek még soha? Nincs valami közös kapocs? Barát,ismerős? Én azzal kezdenék... egy társaságban lennétek és akkor könnyebben kezdődne egy beszélgetés is:)
2021. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!