Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kell facebookon ismerkedni?

Hogy kell facebookon ismerkedni?

Figyelt kérdés
Anno megismertem nyaralás közben egy lányt,de ő csak barát.Mutatott egy csajról képet,akit személyesen nem ismer,viszont hallott róla dolgokat stb.Nagyon szimpi lány és szép is,de hogy csinálham?Vegyem fel facen azt írjak rá,hogy szia!Szeretnék ismerkedni"? Ez nem túl nyomulós,hogyha esetleg elhajt az ciki?

2014. ápr. 2. 23:50
 1/4 anonim válasza:
én is ezért a kérdésért jöttem GYK-ra, több embert is ismerek aki facebookon ismerte meg a barátnőjét, én meg félek hogy elkűldenek a pic*sába....
2014. ápr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismeretlenként írsz rá valakire, akkor a facebook sem sokban nem különbözik a társkeresőktől. Tehát ha csak az elhajtástól féltek, akkor jobb ha tudjátok, hogy manapság már erre sem veszik a fáradtságot. Szimplán nem írnak vissza.
2014. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Szia hello,miujság hogyvagy,honnan ismered X.Y-t Óhh igen én is szeretem a jazz(szart)Tehát rizsaa!ez alapján tudod a beszélgetést továbbfuzni,csak ne a mizut!Mert lepattint mint szart b.od!
2014. ápr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Brigi12344321 válasza:
40%
nekem is volt egy barátom,akit facebookon ismertem meg,de mostmár inkàbb én nem ajánlom a netes ismerkedést,mert akárhányszor megpròbáltam,a vègèn nagyot koppantam. Tehát szerintem inkább ne ismerkedj facen.
2014. ápr. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!