Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintem az ilyen nő nem is...

Szerintem az ilyen nő nem is igai nő. Szerintetek sem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szexmániás,de én elvárom egy párkapcsolatban,ha nem is 2-3 hónap után,hanem még hónapokkal később is,de elvárom,hogy orálisan kielégítsenek.Én nem tudok egy nővel sem hosszú távon megmaradni aki ezt nekem nem teszi meg.Enélkül olyan mintha valami hiányozna,nem lenne teljes,egész.

ti is így vagytok ezzel srácok,csajok??


2014. ápr. 2. 21:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg nem vagyok szexmániás,tisztelem a nőket.Ez csak az ágyjelentre vonatkozik,nem vagyok bunkó paraszt.
2014. ápr. 2. 21:49
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán....én imádom a szexet, elvárom a partneremtől hogy minden nap többször is legyen szex, vagy ha az nem is akkor orális kényeztetés, de legalább én csinálhassam neki mert szeretem csinálni :) N
2014. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na végre.Ilyen a jó hozzáállás.
2014. ápr. 2. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem is úgy teljes egy párkapcsolat,ha a lány orálisan is törődik velem


F/22

2014. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan barátnőm aki nem szeretett szopni de én annak ellenére kinyaltam és jól megvoltunk. Viszont annál többet szeretkeztünk.
2014. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ettől még lehet igazi nő valaki. És attól, hogy csinálja orálisan még lehet kevésbé nőies vagy viselkedhet nem túl nőiesen. Ez a két dolog nem függ össze.

Egyébként nekem is fontos az orális szex, szeretem csinálni és szeretem, ha így kényeztet a párom. Enélkül nem tudok elképzelni egy hosszú, komoly kapcsolatot. (nő vagyok)

2014. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Ki az urát szereti, s...ggből szájba enedi!" :D
2014. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés, hogy az ilyen "férfi" (mint a kérdező) igazi férfi? Mert szerintem nem.
2014. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem te döntöd el, ki az igazi nő. Minen nő igaz nő. Ahhoz, hogy valaki igazi nő legyen csak női érzet kell, semmi más. Se vagina, se pedig a te megerősítésed.

Ha neked hiányzik az orál, az egy dolog. Keress olyat, aki szívesen csinálja neked. De ne legyél unintelligens.

2014. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem unintelligens vagyok, hanem csak kimondom amit gondolok, és elmondom a szexuális vágyaimat, amit más még megse mer kérdezni, csak fülét farkát behúzzák, és mondják,hogy "ÁÁÁ én nem......" csak nem merik felvállalni. Én meg felvállalom a férfiasságomat.Férfi vagyok, és igenis elvárok egy-két dolgot akihez igazán vonzódok.Ennyi, nem unintelligens vagyok.
2014. ápr. 5. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!