Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak szerintem undorító ha...

Csak szerintem undorító ha egy csajnak feketék elől a fogai?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokat randizgatok és 5-ből 3 lánynak ilyen, nincs pénz fogkefére vagy mi történt? Vagy ez ennyire elfogadott lett? Szerintem tök undorító nem bírnám megcsókolni egyiket se.
2014. márc. 20. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
sok kávé meg cola sajnos ezt teszi a fogakkal
2014. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Adok egy tanácsot: ne a Nyugati melletti aluljáróból hívj randira csajokat!
2014. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Mr. Truth ***** válasza:
Mert amikor odaállsz eléjük hogy randira hivd akkor nem látod hogy feketék a fogai...? Ha zavar és mégis elhivod az a te bajod
2014. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is!
2014. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jézusom! Ez nem undorító, hanem már ilyesztő! Mik ezek, valami lélekevők? Nem is csodálom, hogy sokat randizol, ha 60%-ban ilyen lányokkal találkozol.
2014. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ezek konkrétan netről voltak, de buliban is gyakran látok ilyet. Attól hogy valaki kávézik, meg kólát iszik, meg cigizik még tud fogat mosni.
2014. márc. 20. 12:34
 7/18 anonim ***** válasza:
Feketék? WTF??:D
2014. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyi, hogy nem tisztogatják, és hát akkor se tudom hogy tud elől elkopni.

Mert ugyebár hátul gumós, tehát vannak redői, amik közé be tud menni a kaja maradvány és marhatja a fog anyagát. De elől metsző fajta van, ami a többihez képest egyenes és akkor hogy? Szóval nem biztos hogy így. Lehet hogy ezt örökölték vagy nem tudom.

2014. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem neked kezdődő szürkehályogod van, és a szemlencsédnek pont az a része homályosodott el, ahová a lány fogai esnek, ha az arcára nézel. :D

Annak a kettőnek az 5-ből, akinek nem ilyen, pedig kicsit hosszabb az arca, és így már normálisnak tűnnek a fogai, nem oda esik a homály. :D

2014. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Engem mindenhogy taszít, legyen az fiú vagy lány :S nem azt mondom, hogy legyen hollywood-i a mosoly, de könyörgöm, egy kis odafigyelés nem árt. Igénytelenség a szájhigiénia elhanyagolása.

Nekem egy rossz fogam sincs, pedig kiskoromban öntöttem magamba a vacak cukros üdítőket. Nem genetika. Ápolás kérdése.

2014. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!