Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon játszadozik velem?

Szfruzsina020 kérdése:

Vajon játszadozik velem?

Figyelt kérdés

Előzményként, 3 hónapja vagyok túl egy 26 hónapos kapcsolaton.

Megismertem egy srácot mához 3 héttel ezelőtt,akivel nagyon közös nevezőn vagyunk. Csomó mindenben egyezik a felfogásunk, szóval tényleg lehet az mondani hogy az ideálom nem csak külsőleg hanem belsőleg is. Ő is nem rég tette túl magát egy olyan hosszú kapcsolaton mint én. Állandóan beszéltünk, kb 1 hét alatt megtudtam róla mindent, egyszer találkoztunk is. Rá 1 héttel a megismerkedésünk után, megemlítette hogy van egy jó barátnője akivel mindent megbeszél. A srác mielőtt megismert, a "barátnőjének" adott egy esélyt, hogy komolyabbra forduljon közöttük a kapcsolat. Én, ugye teljesen összezavarodtam, ahogy ő is. Megpróbált mentegetőzni, hogy nagyon is különleges lánynak tart, és ha hamarabb megismer, nem kéne azon gondolkoznia, hogy lehet e köztünk több is esetleg. A csaj iránt nincsenek elvileg mély érzései, legalábbis ezt említette. Az okok amiatt elvileg, hogy őt választotta mert a legjobb barátja említette neki, hogy amilyen kapcsolaton túl van, hogy végre boldog legyen, mondjuk emellett a lány mellett, a másik ok hogy hamarabb ismerte őt, mint engem. Én csak azt nem értem ha kölcsönös a szimpátia, és lehet látni hogy vibrál köztünk a levegő, már a találkozáson is, miért nem adott nekem egy esélyt hogy esetleg jobban megismerjük egymást? Mondjuk itt még azt meg kell említeni, hogy a lánynál ő már korábban próbálkozott, de visszautasította a csajszi, meg volt hogy bunkón viselkedett vele, és most a lány megadta újra az esélyt és máris ugrik utána?! Szerintem ez úgy lenne logikus, hogy ha látom hogy tényleg valaki oda van értem és érzem hogy minden jó lenne vele, főleg hogy mind a ketten így vagyunk ezzel, akkor megpróbálom vele. Csak itt valahogy máshogy alakulnak a dolgok. Bizonytalan ahogy el is mondta, de a múlthéten is megbántotta egyszer a lány, egyből hozzám menekült. Úgy érzem, hogy én csak egy B-terv vagyok számára ha a lánnyal nem sikerül úgy ahogy eltervezték, akkor jöhetek nála szóba esetleg. Viszont múlthét szombaton bejelentette, úgy spontán, hogy a csajszival kezdenek helyre jönni a dolgok, és ne érezzem magam kellemetlen helyzetben, hogy ezt így leírja, de tájékoztat erről. Én viszont erre nem tudtam igazán mit írni, csak azt, hogy reméljük nem lesz semmi gond. Azóta nem beszélünk, én úgy gondolom jobb ha nem keresem, és hagyom hogy letisztázza magában a dolgokat. Csak az a baj hogy én ezért a srácért nagyon oda vagyok, valamilyen szinten megfogott engem, és sikerült elfelejtetnie a voltbarátomat. Segítsetek, mit tegyek? Hogyan lehetne a kapcsolatot jobb irányba terelni? Neki is arra van szüksége a kapcsolatba, mint nekem szeretetre, és törődésre.


2014. márc. 31. 22:12
 1/4 A kérdező kommentje:

Valaki volt már hasonló helyzetben?

Amúgy 20 èves vagyok, ha ez számit ès a srác is.

2014. márc. 31. 23:02
 2/4 anonim ***** válasza:

sajnos azt kell hogy mondjam a srác felszínes és lehet egy kicsivel szebbnek tartja a másik lányt.

Így akar az exének villogni vagy nem tudom.

Viszont ő fogja a rövidebbet húzni mert egy talpnyaló papucs lesz belőle.

Mégsem egyeztek annyira mint te azt gondoltad.

2014. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vakondegér válasza:

Ott kezdeném hogy "3 hónapja vagyok túl" ez az idő kb semmire nem elég nem hogy feledésre. Az hogy ez a srác szimpátiát,tetszést ébresztett fel benned hát ez egy kapcsolat után kb mindenkivel így van csak hogy minél hamarabb elfelejtse az előzőt. Ha összejönnétek idővel kiderülne sőt elkezdenéd hasonlítgatni az előző szerelmedhez és kiábrándulnál igen hamar.


A srác az egy genetikai hulladék. Látom téged elvakít a rajongás és nem veszed észre hogy te csak egy szórakozás tárgya vagy. Szerinted normális az hogy neked mondja el hogy miújság egy másik csajjal az ismerkedésetek fázisában (az most tök m1 hogy a "legjobb" barátja)?!?! Ilyenkor a legsebezhetőbb érzelmileg az ember és vannak olyanok akik képesek kihasználni. Ne légy áldozat!

2014. ápr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszaitokat!

Lehet tènyleg hogy engem elvakított a dolog, ès nem igen figyeltem oda elèggè hogy mit is tesz velem! :/

Jobb ha elfelejtem akkor :)

2014. ápr. 1. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!