Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, fiúk, vélemény kéne (? )

Lányok, fiúk, vélemény kéne (? )

Figyelt kérdés

Mit kéne tennem? Azért ide írom, mert külsősök véleménye kell, a baráti köröm úgy érzem elfogult velem szemben.


Tavaly kezdtem az egyetemet, és megláttam egy lányt, akinek a gesztusai, viselkedése alapján úgy érzem, hogy hasonlít rám. Ugyanúgy csöndes, visszahúzódó, kicsit jobban is mint én, szolid megjelenés, stb,

részletezném még, de akkor a lényegre sose térhetnénk rá.

Az az érzésem alakult ki, hogy ... hülyén hangzik, de ha én lány lennék, akkor ő lennék én. Mintha a másik felemet látnám benne.


Odamenni nem mertem, annyira izgultam minden alkalommal, amikor benn láttam.

A nevét is megtudtam, viszont annyit húztam az időt, hogy face-n már "kapcsolatban" állapotot be is jelölt. A mostani párja is ugyanarra a karra jár, mint mi, ill. az egyetem kezdete óta és a "kapcsolat" kezdete között kevesebb mint egy hónap telt el. (szeptemberben kezdtük az egyetemet, és már októberben kapcsolat).


Arra gondoltam, hogy ez túl gyors, egy ilyen szolid lány nem bólinthat rá komolyan ilyen egyszerűen egy kapcsolatra. A srác nem egy Adonisz, biztos a srác rámenős volt, a lány pedig nem tudott nemet mondani + senkit se ismert az egyetemen, egyedül volt, magányosan, így belement hogy "hát oké, majd meglátjuk".



A lány annyira visszahúzódott, zárkózott, hogy fb-n semmi képet nem jelenít meg magáról, még profilképe sincs. A srácnál sincsenek közös képek róluk, tehát semmi életjelet nem látok felőlük.


Most 2. szemeszterben a lány passzívra állt, mert rosszul ment neki a tanulás. Már Emiatt is szarul érzem magam, hogy odamehettem volna, és ha nem is tetszik meg neki ez a zavarában hebegő srác, akkor is csupán segíthettem volna neki, ha már más nem tette.


Nem tudom mit tegyek.

Írjak rá? Hülyén jönne le, hogy ki van írva "kapcsolatban" és még is ismerkedne vele valaki. Vagy várjam meg a 3. szemesztert, amikor újra látni fogom?

Egyáltalán érdemes futni a vonat után? Vagy lehet rosszul gondolom a "jelekből", teljesen boldogok együtt, csak én képzelgek, és csak belekavarnék? Akkor viszont miért hagyta a párja, miért nem segített neki?


Előre is köszönöm, ha megosztjátok meglátásaitokat.



2014. márc. 30. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Délibábokat kergetsz. Ez a meglátásom.
2014. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek elsővel, sajnálom hogy így alakult, legközelebb legalább tudod mi a dolgod :P
2014. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet, de nehéz elfogadni, túlságosan valótlannak tűnik ez az egész, hogy az ember komolyan tudja venni.

...közben más lányokkal, ha már közelebbről is megismerjük egymást és komolyabbra fordulna, már visszavonulok, mert eszembe jut ez az eset; mi van ha tényleg úgy van, ahogy gondolom, és ő az igazi.

2014. márc. 30. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatod, az is lehet, hogy több év után jönnél rá, hogy nem ő az. Ők se fognak örökké járni valószínűleg, kezdj el beszélgetni vele. Amúgy meg nagyon sok visszahúzódó lány van, akik igazi kincsek.
2014. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Furcsának tűnhet az amit most írni fogok:


Nem mindenki éli a "face"-en az életét.

2014. ápr. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!