Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon miért nem keres azóta...

Vajon miért nem keres azóta sem a srác?

Figyelt kérdés

Csütörtökön összeismerkedtem egy sráccal egy buliban, táncoltunk egy kicsit, meghívott pár italra, utána már inkább csak beszélgettünk mindenféléről, csókkal váltunk el, aztán én barátnőimmel hazajöttem. Számot cseréltünk, megígérte, hogy felhív pénteken délután, de azóta is semmi..Gondolom meggondolta magát :/

Illetve ami miatt lehet, hogy elment a kedve, hogy írt egy smst még utána nem sokkal, hogy elköszöntünk: örült, hogy megismert, én meg nem írtam neki vissza, mert már félálomban voltam, utána meg elmaradt :/



2014. márc. 29. 20:46
 1/6 anonim válasza:
Hát ha írt és nem reagáltál, joggal hiheti, hogy nem akarod hogy keressen. Másnap is nyugodtan írhattál volna, és még most is nyugodtan megteheted.
2014. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2014. márc. 29. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
oké hogy azt mondta hogy felhiv de végülis már keresett. Ergo most neked kéne keresni őt.
2014. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok..de nem gáz nagyon rá napokkal válaszolni?
2014. márc. 29. 21:03
 5/6 anonim válasza:
Nem, de még ha az is lenne, egy potenciális kapcsolatot hagynál veszni emiatt?
2014. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! bcsi hogy nem válaszoltam az sms-re csak már félálomba voltam, és másnap reggel kiment a fejemből. Én is nagyon jól éreztem magam... blablabla
2014. márc. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!