Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha 1 lányt mindig egy...

Fiúk, ha 1 lányt mindig egy másik sráccal láttok, akkor nem is kezdeményeznétek nála? 23/N

Figyelt kérdés

Van egy legjobb fiú barátom, szinte mindig együtt lógunk, órán, szünetekben, lyukasórában amikor az egyetemen vagyunk. De mint pasi nem jöhet szóba, ezt ő is tudja.


Viszont az, hogy folyton vele látnak, esetleg azt is eredményezheti, hogy nem mernek kezdeményezni más pasik nálam? Mert mondjuk azt hiszik, h nincs esélyük vagy ilyesmi?

És mit lehetne tenni, vagy mi az srácok, ami miatt nem kezdeményeztek, vagy kezdeményeztek?

Vagy akkor szoktatok odamenni egy lányhoz, ha egyedül van? És nem társaságban, legyen az vegyes vagy pasik társasága.


2014. márc. 29. 15:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem használom ki, ő tudja hogy csak barát lehet, és volt lehetősége eldönteni, hogy ezek után elkerül e vagy sem.

szóval a kihasználás az lenne, ha megtéveszteném őt, vagy ilyesmi, de én nyílt lapokkal játszom.

2014. márc. 29. 15:30
 12/21 anonim ***** válasza:
Inkább az a csúnya dolog, hogy a barátságotokat áldoznád arra, hogy inkább egyedül lássanak, és akkor majd leszólítanak.
2014. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%

"De mint pasi nem jöhet szóba, ezt ő is tudja. "

https://www.youtube.com/watch?v=MR87LsmXzBs


Egyébként akinek már valaha volt barátnője, az azért észreveszi, ha a lány nem olyan szemekkel tekint a srácra, mint arra, akivel lefeküdne vagy esetleg rendszeresen teszi is...

2014. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én biztos nem kezdeményeznék.
2014. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én sem kezdeményeznék ilyen esetben,de nálam ugyanez áll fent ha a barátnőivel van együtt,akkor sem kezdeményezek.Egy ember előtt is szar beégni,hát még több előtt,ráadásul nem akarom hogy mindenki azon csámcsogjon.
2014. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
12%

hála istennek ennyi lúzer van, csak megkönnyítik a dolgomat..


engem őszintén megmondva az sem zavar, hogyha a pasid lenne, viszont ha éppen beszélgettek és nem abszolút barátinak tűnik, nem mennék oda.

2014. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ez a csávó meleg, nem értem, mert amúgy nincs igazi barátság fiú és lány között az egyik fél mindig többet akar... nekem is van lány barátom, de az más nem csak vele vagyok mindig, egyébként a többi fiu ha ettől nem próbálkozik nálad meg is érdemlik..
2014. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem kb. 1-2 perc távolból figyeléssel is el lehet dönteni, hogy milyen viszonyban van egymással egy srác és egy lány...


Viszont ettől függetlenül én se nyitok az ilyen "kiskutya tartó" lányoknál, mert lelkileg hulladéknak (bocsi az erős megfogalmazásért) tartom őket. Nem véletlenül van az, hogy a környezetükből alig kapnak pozitív visszajelzéseket, emiatt függnek a "kiskutyájuk" társaságától.


Amúgy "ha kénytelen leszel mellőzni a társaságát" [OFF: ez a megfogalmazásod is annyira flegma, süt belőle az alaptalan felsőbbrendűségi érzés; továbbá az is látható belőle, hogy nem barátként tekintesz a srácra, hanem valami kis, szánalmas egó-növelő tárgyként], akkor lehet, hogy több fiú fog kezdeményezni nálad, de hidd el, hogy amint előbújik az igazi személyiséged, előbb-utóbb úgyis tova fognak libbenni, mint lepke egyik virágról a másikra ezen a szép tavaszi napon (hogy ily' költőien zárjam "rugdosódó" hangvételű válaszom).


26F

2014. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ÓÓha háát ehhez valóban sok ész kellett, hogy ezt felfogd :)
2014. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

"ez a csávó meleg, nem értem, mert amúgy nincs igazi barátság fiú és lány között az egyik fél mindig többet akar.."


igen, többet akart, konkrétan bepróbálkozott, ezért is írtam, hogy tudja, hogy csak barát lehet, és nem több. Így volt választása az eset után, ha akart volna, akkor elkerül, de maradt barát, ő választása volt, mérlegelt, döntött. Szóval nem hinném, h meleg, mert megnéz ő más csajokat is, nem a pasikat kuksolja XD


18-asnak:

kiskutya tartó? bocs, én megvagyok nélküle is, ő is nélkülem, van külön életünk is, de együtt jobban elvagyunk, tudod a barát ezt jelenti,

én nem tartok senkit se, és emberszámba veszem, nem vagyok lelki hulladék, csak későn érő típus. Mivel nem vagyok kapcsolatfüggő, így nem is igazán pasiztam, de mivel változunk mindannyian, így én is, és bocsássa meg a világ, hogy kapcsolatot szeretnék.


Nem Ego növelőként tekintek rá, nem tudom ezt honnan veszed, az hogy mellőzném a srácot, nem azt jelenti, hogy leépítem, hanem hogy nagyobb teret alakítok ki magamnak, nekem akkor is a barátom marad, ha pasim lesz, ha nem. Tudod a baráti kapcsolatokat nem az együtt töltött idő nagysága hanem az együtt töltött idő minősége teszi barátsággá.


Az igazi személyiségem? nem értelek, eddig se játszottam meg magam. Olyan vagyok amilyen, csendes, visszafogott (nem épp olyan, mint az átlag, nem vagyok az a társasági divatmajom). Szóval nem ismersz, ne írj úgy rólam, mintha valami kis dög lennék, aki kihasználja a pasikat.

2014. márc. 29. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!