Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van, hogy bejövök a...

Miért van, hogy bejövök a srácnak de nem mer kezdeményezni? Pedig nem látszik rajta hogy ennyire "félénk" lenne? (többi lent) 17/L

Figyelt kérdés
Tudom hogy tetszem neki,én mindig visszamosolygok stb.,de a kezdeményezés (írjon nekem,vagy jöjjön oda beszélgetni pl.) a fiú dolga szerintem,lehet ezért szidni is akár de ez a véleményem...de így meg nem lesz semmi,pedig ő is szimpatikus nekem..Ja és idén ballag suliból,nekem még egy évem van..

2014. márc. 28. 12:31
1 2
 1/11 Sulek Péter ***** válasza:
57%
szia :) nekem az a véleményem,hogy félénk vagy nincs önbizalma és ez nem látszik az emberen kívülről. és sztem igazad van ő kezdeményezzen sztem is te meg várd ki és ha nem lép akkor sajnos ez van sztem te maradj nő add a jeleket továbbra is hgoy szimpi neked de várf meg amíg ő kezzd vagy ha nem jön egy másik pasi majd aki mer kezdeményezni :)
2014. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha tudod hogy nem lesz semmi, ha nem lép. Akkor tessék neked megtenni a szükséges intézkedéseket. Hol olvastad te a 21. században hogy a fiú dolga udvarolni? Ez butaság, egyáltalán nem számít, esetleg egy két sznob nőnél akik már középkorúak, és bankárokkal meg nagyfejesekkel randiznak.

De gyerekeknél, fiataloknál semmi jelentősége nincsen, tudod egy ilyen srácnak nagyon nehéz közeledni, nálam is ez a szitu, mivel sose voltam lányok társaságában. Így érthetően kezelni sem tudom őket úgy, ahogy az természetes lenne!

21F

2014. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sulek Péter ***** válasza:
36%
ne haragudj 2-es de nincs igazad :( a férfi dolga hogy férfi legyen kezdeményezzen és határozott támasza legyen a nőnek :) tudo megértelek téged is én se voltam nők társaságában sokáig de fejlesztettem az önbizalmam lefogytam és határozottá váltam sztem a nő ne kezdeményezzen :) csak adja a jeleket és utaljon rá de ne kezdeményezzen nem az ő dolga a 21 században is elvárja a nő hogy nő lehessen és te is jobban fogod magad érezni ha határozott férfi leszel akire felnéz a nő :) próbáld erősíteni magad és ne keress kifogásokat:)
2014. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a 2-esnek igaza van, nyugodtan kezdeményezhetsz lányként is, te is ugyanolyan ember vagy mint ő.
2014. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2-essel értek egyet.

Én se nagyon voltam túl sokszor életemben nők társaságában,és így hát igen eléggé nehéz bárkihez is odamenni csak így.Bár én odamennék,ha valóban látnám hogy a hölgy is szívesen nyitna felém,de komolyan mondom nem látni semmit sem rajtuk.Nézegetnek rendesen,de se egy mosoly,semmi nem jön csak néznek.Hát ebből aztán találjak ki bármit is,na ezért fogok én egyedül maradni valószínűleg,mert hiába tetszem bárkinek is kívülről,ha nem látom rajta semmi jelét,hogy hahó kéne valamit együtt.

2014. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
ha akarsz valamit akkor tegyél érte...
2014. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kitudja, lehet akár a leendő férjed is, ha kezdeményeznél, de ha mindenáron követed a "ha nem jön egy másik pasi majd aki mer kezdeményezni" elvet, lehet egy sokkal rosszabbat fogsz ki.
2014. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki, ha kezdeményezel..


25/N

2014. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akár én is lehetnék az a fiú, minden rám illik ebből a kérdésből :) Én nagyon örülnék ha odalépne hozzám, persze abban igazad van, hogy alapból az én dolgom lenne. Legyen jó napja és szólítsd le, nem ciki egyáltalán :)
2014. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Saját magadat kurtítod meg ezzel a gondolkodással. A 2-sel értek egyet. Igen lehet mondani, hogy ez a férfi dolga, meg bla-bla, de valljuk, be manapság a lányok sem úgy viselkednek mint régen és ez kihat a mi generációs fiúkészletre. Sokkal kevésbé képesek a jelekből olvasni, mert rengeteg tudatos és határozott lány van ma már, aki nem jelezget, hanem lép és tesz magáért. Az hogy manapság szabadon nyithatsz nőként egy fiú felé EZ NEKED ELŐNY! Ezt hogy nem lehet felfogni. Rengeteg lány kezdeményez és tudd, hogy ők a sikeresebbek, mert nem zabot hegyezve ülnek és reménykednek, hogy AZ a fiú majd odajön hozzájuk. Persze, benne van a kudarc lehetősége is... ha gyáva vagy hogy odamenj az egy dolog, még tán meg is értem. De azt hogy büszkeségből... na az szimpla butaság.

Te tudod, te hagyod ki, nem nekünk fáj, ha elballag a rákba anélkül, hogy bármi lett volna köztetek.

2014. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!