Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy észrevegyen...

Verprita kérdése:

Mit tegyek, hogy észrevegyen a srác? Ismerjük egymást. Sőt, régebben még próbált közelíteni is. Azóta eltelt pár hónap és már felém se néz.

Figyelt kérdés
Közelítésen azt értem, hogy odajött dumálni, köszöntünk egymásnak, bókolt nekem, stb. Nekem már akkor is tetszett, csak nagyon zavarban voltam, így feszengtem a társaságában. Ő pedig valószínűleg úgy érezte, hogy nem bírom annyira. És továbblépett. Mármint mostmár nem foglalkozik velem. Tényleg, rám se néz. Úgy tűnik, mintha elfelejtett volna. Pedig biztos nem. Nem szokás embereket csakúgy elfelejteni. Ha újra lenne alkalmam én esküszöm, hogy kihasználnám. Mosolyognék, és őszintén beszélgetnék vele. De néha úgy érzem, hogy nem is akar látni. Mit tegyek?

#közelítés #srác #észerevegyen
2014. márc. 26. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kezdeményezz te! Ha meg nem jösz be neki (aminek szerintem kicsi az esélye) úgyis megmondja..
2014. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Ez a vonat elmenni látszik, hát hadd menjen...
2014. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 1x úgy érzi hogy nem akartál tőle semmit akkor már persze h kissé kerül, mert rosszul érzi magát h nem jött össze. Mostmár neked kell lépned.
2014. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is benne van a pakliban,hogy esetleg ő csak barátilag közelített,vagy csak flörtölt,és annyira nem vette komolyan a dolgot.Lehet,hogy annyira azért nem jössz be neki,csak játszott kicsit,vannak ilyenek.Szerintem azért próbálj meg most te kezdeményezni nála,és meglátod,mit reagál.
2014. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
.
2014. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!