Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon aranyos fiú a buszon,és gyakran szoktunk beszélgetni. Elég érdeklődő és kedves velem,gyakran megoszt velem ilyen haveros dolgokat (mit szoktak csinálni a barátaival stb. szóval nem sablonos szövegek) . Eléggé megkedveltem őt,be is jelöltem facebookon. Visszajelölt,és gondoltam hátha rám ír... de nem. Nem tudom mit tegyek! Amikor személyesen találkozunk van valami köztünk :/// Szeretném tudtára adni,hogy kedvelem.

15/L


2014. febr. 9. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne Facebookról ítélkezz... írj rá te, egyszerűbb! Beszéljetek meg egy randit. :)
2014. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se a Facebook legyen a mérvadó . Nekem is van egy srác az életemben akivel élőben nagyon jól elbeszélgetünk , viszont a közösségi oldalon jó , ha kétszer beszélünk egy héten . Egyszerűen csak nem az ő asztala , ennyi . Amúgy meg élőben sokkal könnyebb társalogni , egyik témából jón a másik a végén már azt is elfelejtetitek honnét indultatok ki , szóval az élőszó sokkal jobb mód az ismerkedésre véleményem szerint.
2014. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!