Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 1-3 gyerekes elvált anyukák!...

1-3 gyerekes elvált anyukák! Mennyire érvényesül nálatok partnerkeresés terén a:"Kell a tehén, de borja nem! " effektus?

Figyelt kérdés

Vannak elvált, egy vagy többgyerekes anyukák, ez a tény mennyire hátrány náluk a komoly partnerkeresés terén?


Alkalmira, szexre, vagy tartós lazára biztos tudnak találni férfit rogyásig!


Viszont komoly kapcsolatra vagy akár házasságra már nem gondolom, hogy lenne sok jelentkező!


A férfi elfogadja más porontyát?


Önként, dalolva tekint más gyerekére boldogan? Vagy nem inkább arról van szó, hogy kényszerhelyzetből vállalja be más gyerekét "mint szükséges pótalkatrészt", azért, hogy az anyukával tudjon rendszeresen szexelni és ne kelljen már otthon egyedül hokiznia nő nélkül??



2014. márc. 25. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

bazzz mög kérdező


kiköptem még a kaját is a röhögéstől, mikor elolvastam az irományodat!

2014. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:

sztem inkább szükséges rosszként tekintenek ez esetben a gyerekre.

hacsak nem manipulálják a pasit azzal, hogy az "elején" titkolják a fattyút és amikor a pasi már szerelmes és vak és hülye akkor előjönnek vele és akkor a pasi belemegy akár hosszú távú tervekkel is.

aztán a szerelem elmúlik, vagy jön a közös baba, de a nem közös gyerekek mindig is zabigyerekek lesznek és kevesebb törődésre számíthatnak.

2014. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján nem a férfiakkal szokott ebben a felállásban a probléma lenni.
2014. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nemrég már kivesézted kérdező, megint itt vagy trollkodni?
2014. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az alábbi kérdéseket a kérdező írta ki pár órán belül, trollkodik, valószínűleg megcsalta a párja, vagy otthagyta.


senki ne vegye komolyan!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__550..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__55..


célja, hogy olyan válaszokat kapjon vagy olyan vitát gerjesszen, amik direkt a nőket szidják.

2014. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Moszuke ***** válasza:
ez a tényeken akkor sem változtat és ha a kérdező lelkivilágát ezek a kérdések hozzák helyre hát akkor jó helyen jár.
2014. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös. Kedves barátom!


Biztosíthatlak, hogy a belinkelt kérdésekből ezt a kérdést írtam én, amire most is írom a választ!


Ilyen, "felpofozós" meg hasonló ökörséget én nem írok!


Az első válaszolónak a válaszom:


-Pedig hidd el, ilyen az élet!

-20 évesen ilyen problémákra, még nem is gondolnak a fiúk-lányok, ott még csak az megy, húú, hogy tudom megszólítani? Mit mondjak neki?....stb.


De az élet már csak ilyen. A nők felszínesen kiválasztják a kigyúrt, jóképű 188cm-es pasit, mert a női logika addig terjed el!! Utána amikor jól megcibálja az élet az ilyen nőket, jól a szarba hagyja a pasi őket 1-2 gyerekkel, akkor rádöbbenek a nők!


-Úristen! 22 évesen miért hittem neki? Miért ezt a bájgúnárt választottam? Miért csak a kigyúrt pasi kellett?? Miért? Én ökör, pedig lett volna hódolóm nem is egy és rendes, tanult emberek csak nem voltak akkoriban rámenősök!

-Miért nem egy rendesebb pasit választottam????

-Most már késő! Kinek kellek így közel a (harminchoz/harmincon túl)???

2014. márc. 25. 11:28
 8/8 anonim ***** válasza:

most már tuti te voltál!Így hogy ezeket leírtad, összeáll a kép.

gyakorolni kell még a trollkodást, kedves barátom.

2014. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!