Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki segítsen! Azt hiszem...

Valaki segítsen! Azt hiszem szerelmes vagyok valakibe! (? )

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Régen az a jellegzetes lusta kocka voltam, de egy évvel ezelőtt eldöntöttem hogy megváltozok. Azonban mivel azzal az IQ-val nem nagyon tudtam elviselni a kortársaimat felsőbbévesek lettek a barátaim, amiből az következett, hogy sokkal érettebb és jofejebb lettem a kortársaimnál. Ezzel párhuzamosan több csajjal is voltak komolyabb ismerkedéseim. Aztán jött régebben egy lány, aki egy hónap járás után összetört. Az óta egy lányhoz sem vonzódtam. Rengeteg lány és fiú barátom lett és rengeteget tanultam az emberekről. Azonban tegnap éjjel egy lánnyal álmodtam, akit alig ismerek; hónapok óta nem is beszéltünk, ráadásul az egyik legjobb barátnőjének tudom hogy sokáig tetszettem, mostanában is még sokat beszélünk, és félek hogy haragudna. Viszont az a lány teljesen... Segítsetek, hogy tudnék legjobban kijönni ebből a helyzetből? Attól tartok, ha ezt a lányt is elfelejtem, évekre depressziós leszek. Valami értelmes tanácsot tudtok adni, mielőtt kicsinálom magam?
2014. márc. 24. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Abból amit leírtál annyi derült ki, hogy "érettebb vagy a többségnél" és hogy egy lánnyal álmodtál. És akkor mivan? Vele álmodtál. Valószínűleg ez egy trópusi betegség... Olyanokkal álmodsz akiknek a barátnőjének tetszettél. Igen... Úgy gondolom az vagy.
2014. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, az a baj, hogy hónapok óta teljesen össze voltam törve.. és ettől a pillanattól kezdve nem érzem azt az iszonyatos ürességet ami velem szokott lenni. Viszont nagyon sok mindent el tudnék veszíteni. Viszont mit kezdjek valakivel, akivel hónapok óta nem beszéltem, és akkor is azért, mert egy kisebb "projekten" segítettem neki, mert én voltam az egyetlen aki tudta mit kéne csinálni. És ez után Hogy tudnék közeledni hozzá?(egyébként bocs, csak rászoktam, hogy úgy beszéljek, hogy nagyon sok részének nincs tatalma)
2014. márc. 24. 18:32
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező, én is helikopter voltam 15 évesen, jelenleg 26 éves nő. Az én tanácsom az lenne, hogy ne szállj el magadtól túlságosan. Attól függetlenül, hogy érettnek gondolod magad, sajnos nem vagy az - már ha 15 éves vagy ténylegesen. És miért nem? Mert gyerek vagy és nem hiszem hogy voltak komoly kapcsolataid eddig az életedben. Ez nem rossz dolog, nincs még itt az ideje annak, hogy emiatt aggódj.


Ne félj, nem fogod kicsinálni magad és nem is leszel évekre depressziós. De ha annyira szerelmes vagy egy lányba és olyan intelligens vagy, akkor tudhatnád hogy az egyetlen mód a cél elérésére ha ezt tudatod vele és megtudod, van-e esélyed nála.

2014. márc. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!