Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Még nem voltam szerelmes! Ha...

Még nem voltam szerelmes! Ha látok havert, aki szerelmes akkor csak röhögök rajta! Ez ciki? F vagyok.

Figyelt kérdés

Valahogy nem bízom meg az emberekben. Régebben sokat próbálkoztam, hogy kapcsolatot teremtsek lányokkal, de önbizalmam nem volt és nem jártam sikerrel.

Ma meg csak röhögök rajtuk! Lesz nekem barátnőm?



2014. márc. 23. 16:52
 1/4 anonim válasza:
hány éves vagy? amíg nem tudod milyen érzés ne röhögd ki. majd ha lesz valaki akibe igazán szerelmes leszel meglátod!:)
2014. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éretlen vagy és buta, nem valószínű, hogy ilyen színvonallal találsz magadnak párt. Kicsit nőj fel...
2014. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ajj cica. Amíg röhögsz ha a havernek csaja van addig max.egy olyan éretlen barátnőd lehet mint te . :D

De ez hogy nem voltál még szerelmes is csak akkor gázos ha elmúltál húsz. Nem pont azért mert barátnőd még nem volt, de magát az érzést szerintem egy huszonévesnek már bőven meg kellett volna tapasztalnia

2014. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon is vágysz egy barátnőre és a szerelemre. Pont azért röhögöd ki a haverjaidat, mert így könnyítesz a lelkeden. Ettől nem érzed magad annyira szánalmasnak. Pedig legbelül Te is arra vágysz, hogy barátnőd legyen.
2014. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!