Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek szerint jobban oda kell...

Ezek szerint jobban oda kell figyelnem, ha barna szemű lánnyal hoz össze az élet?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha majd szeretnék családot, mert olvastam, hogy ha mindkét szülő kék szemű, akkor 100%, hogy a gyerek is kék szemű lesz. Ellenben, ha egyik szülő barna szemű, a másik meg kék, akkor a barna a domináns gén, így a gyerek is több mint 50%, hogy barna szemű lesz. Na már most, ha nekem zöldeskék, de szerintem inkább kék csak néha zöldesen irrizáló szemem van, akkor ha véletlen nem hozzám hasonló szemű barátnőm lesz és lesz gyerekünk és az barna lesz, akkor tudhatom, hogy megcsalt és nem az enyém a gyerek, de ha barna szemű barátnőm van és barn a gyerek szeme vagy akármilyen más, akkor meg honnan tudhatnám, hogy valóban tőlem van a gyerek?

Amúgy szerintem én akarnék ilyen apasági tesztet, mert hát nem vagyok egy adonisz így tuti megcsalna a nőm majd. Szóval jobb lesz, ha kék szemű lánnyal alapítok családot jól látom?



#megcsalás #vigyázás #félredeugás
2014. márc. 23. 21:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Elhiszitek amiket ide beír? :)

Csak egy 17 éves szűz, aki egész nap a gép előtt ül, szerkeszti a wikipédiát és nagyon okosnak hiszi magát.

Nőt meg véletlenül sem látott közelről, ez tuti.

2014. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

# 20/21


Azok inkább autisták valamilyen szinten (szociális interakcióban), amire te gondolsz.


Utolsó, másodpercig sem merült fel bennem, hogy igaz lenne a kérdés. Unatakozó demagóg troll.

2014. márc. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Költőnő? ***** válasza:

neem neem. Azokra gondolok, akik kicsit túlgondolják az életet, ahelyett h élnék.

nem tudom ki mondta, h "a túlzott intelligencia elszigetel", de igaza volt:)

mondjuk a kérdezőre ez nem áll teljes mértékben, ez tény :)

2014. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Vagy inkább Asperger szindróma.
2014. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha forever alone vagy akkor egy idő után diagnosztizálod magadnál az Aspergert. De attól, mert álomvilágban él valaki és a star treket tartja az emberi kultúra csúcsának nem lesz különleges...csak szánalmas.
2014. márc. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

# 25/25


Látom ez kibukott belőled,

2014. márc. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Költőnő? ***** válasza:
:D
2014. márc. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!