Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek szerint jobban oda kell...

Ezek szerint jobban oda kell figyelnem, ha barna szemű lánnyal hoz össze az élet?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha majd szeretnék családot, mert olvastam, hogy ha mindkét szülő kék szemű, akkor 100%, hogy a gyerek is kék szemű lesz. Ellenben, ha egyik szülő barna szemű, a másik meg kék, akkor a barna a domináns gén, így a gyerek is több mint 50%, hogy barna szemű lesz. Na már most, ha nekem zöldeskék, de szerintem inkább kék csak néha zöldesen irrizáló szemem van, akkor ha véletlen nem hozzám hasonló szemű barátnőm lesz és lesz gyerekünk és az barna lesz, akkor tudhatom, hogy megcsalt és nem az enyém a gyerek, de ha barna szemű barátnőm van és barn a gyerek szeme vagy akármilyen más, akkor meg honnan tudhatnám, hogy valóban tőlem van a gyerek?

Amúgy szerintem én akarnék ilyen apasági tesztet, mert hát nem vagyok egy adonisz így tuti megcsalna a nőm majd. Szóval jobb lesz, ha kék szemű lánnyal alapítok családot jól látom?



#megcsalás #vigyázás #félredeugás
2014. márc. 23. 21:18
1 2 3
 11/27 Költőnő? ***** válasza:
hát ilyen mentalitással nem is jár az embernek normális társ....
2014. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.


:


[link]

2014. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Még várj úgy 30-40 évet és olyan gyereket vásárolhatsz majd amilyet csak akarsz, volt szó erről a life networkon
2014. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Na akkor most elmondanám hogy apukám pl.a nagymamája szemét örökölte szóval hiába volt mindkét szülőjének barna szeme..és amúgy is ha ennyire nem bízol a lányokban akkor ne akarj családot..és egy kis intelligencia növelés se ártana
2014. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ha az egódról leugranál az iq-dra szörnyethalnál xD
2014. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
130-as IQ-m van...
2014. márc. 23. 21:38
 17/27 anonim válasza:
Kérdező te ritka nagy arc vagy:DDDD
2014. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Költőnő? ***** válasza:
lehet, h okos ember vagy, de h bölcs nem, az tuti.
2014. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

# 18/18


Valamilyen szinten együtt jár a kettő.

2014. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Költőnő? ***** válasza:

sztem nem....

de nem vitatkozom. Mindenesetre az intelligencia egy bizonyos szint felett sztem inkább már gátol sokmindenben, mint segít. Én itt is ezt látom. Bölcsességre ezt nem tudnám mondani.

2014. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!