Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy, és hol szerezzek magamna...

Hogy, és hol szerezzek magamnak barátot? /20l/

Figyelt kérdés
Mindenhol csak tuskókkal hoz össze a sors, bárhova megyek, bármerre járok... suli, munkahely - még itt sem találok egy értelmes, normális értékrendű fiút, aki néz is ki valahogy. Bulihelyek kilőve, oda már nem járok, letettem róluk, reménytelen eset. Ha tetszik is egy srác, annak barátnője van. Társkeresőkre nem szeretnék menni.
2014. márc. 23. 13:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
10: Ne fárassz már, légyszíves.
2014. márc. 23. 14:03
 12/23 anonim ***** válasza:
"Néz is ki valahogy"=MINIMUM Brad Pitt, na látod meg is van a problémád forrása :D Szállj le a földre szerintem. Nem kell azért dobni valakit, mert nem olyan szögben áll a frizurája, vagy bármije, ahogy te azt elképzelted. 24/F
2014. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem mondtam azt, hogy nekem Brad Pitt kell.
2014. márc. 23. 14:09
 14/23 anonim válasza:
Én meg pont barátnőt keresek társkeresőn, ha te oda nem jössz fel beszéljünk facebookon :) F/25
2014. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

12-es vagyok: Jó, akkor ezt figyeld: Én sosem piálok, sosem cigizek, sosem drogozok, sportolok rendszeresen, egyetemre járok egy elég jó szakra, sztem nézek is ki valahogy, nem vagyok exhibicionista, de azért az önbizalmam a helyén van, segítőkész vagyok, jólelkű, 2 hangszeren is játszom, szóval mondhatni szorult belém némi kultúra is. Mégis kb észre sem vesz a másik nem, és tapasztalatom szerint azért ,mert:

nem vagyok bulizós= nőknél:gáz

nem vagyok nyomulós=nőknél: gáz, gyáva, szerencsétlen

Sztem örülj, hogy nőnek születtél, mert párkeresés terén a manapság a lányoknak áll a világ. Nem kell ész, nem kell tökéletes fitness test (átlagos nőket is sokan kezelik úgy, pedig nem azok), elég ha csak jelen vagy, és válogathatsz, ennyi. 24/F

2014. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell darabokra szedni a kérdezőt... Én se jönnék össze egy igénytelen emberrel...és valószínűleg a csajok 99%-a sem.

Kérdező: Mosolyogj, légy nyitott. :) Itt a tavasz, ilyenkor még azok is kibújnak a barlangjukból, akik máskor nem szoktak. Menj el sétálni, tuti rád mosolyog pár srác :)

2014. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Brad Pitt :D Nem értem miért őt hozzák fel ilyenkor mindig :D Nekem pl totál nem az esetem.

15-ös Nem gáz, hogy nem jársz bulizni... nem értem honnét vetted ezt.

És ha nem vagy nyomulós? Mosolyogni te is tudsz, nem? Ha már vissza mosolyog a nő, azt már fél siker.

21N

2014. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17: Az én tapasztalataim szerint ha visszamosolyog, sőt szexuális megjegyzéseket tesz a nő, akkor sem vagyok beljebb semmivel sem attól, hogy csak játszadozzon és hülyítsen.
2014. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Látjátok, van akinek még Brad Pitt is kevés. Ássuk el mi magunkat!
2014. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

A 15-ös válaszolóval csak egyet tudok érteni. Körülöttem is pont ez a helyzet. Külsőre átlagos kölyökképű fiatalember vagyok. Én az előttem szóló úrral ellentétben bulizni néha azért eljárok, inni mértékkel iszom, és csak minőségi piát, nem dohányzom, és nem drogozok. Művelt vagyok és intelligens, szinte bármilyen témához értelmesen hozzá tudok szólni, van egy felsőfokú angolom és jövőre ha minden jól megy doktor bácsi lesz belőlem. Ezen kívül bejártam Európa 20 országát, szinte egész Magyarországot, szeretek, utazni, szeretek kirándulni, szeretek kint lenni a természetben, szeretek úszni, futni sportolni, és mellesleg kétszeres országos bajnok vagyok egy mellesleg nem mindennapi sportágban. Mindezeken túl van önálló véleményem melyet többséggel szemben is fel merek vállalni, és ki merek állni az igazamért.

A drága hölgyek mindezek ellenére ember számba sem vesznek, mert nem adom a nagy macsót, és nem verem a mellem a semmire, mint egy gorilla. A környezetemben igyekszem mindenkivel udvarias lenni, egészen addig, amíg ők is így viszonyulnak hozzám. A nőket nem megfektetni akarom (elsősorban), hanem társat keresek bennük, kár, hogy erre a másik oldal részéről nincs igény. Végül van humorom is, de nem az a típus amit a hölgyek úgy imádnak, nem olyan ami mások általában a gyengébbek megalázásából, és igénytelen ökörködésből tevődik össze.

Valljuk be, szerintem én is meg a 15-ös válaszoló is a nők számára menthetetlenül unalmasak vagyunk. Hiszen kit érdekel manapság az, hogy milyen érdekes dolgokat láttam a nagyvilágban, vagy milyen egy műtét orvos szemmel, vagy ki szeret a hölgyek közül manapság beszélgetni, vagy a párja hangszeres játékát hallgatni? A mai fiatal magyar nő biztosan nem, hiszen a baráti társaságom tele van magányos fiatal férfiakkal, akiknek az az egyetlen bűnük, hogy nem felelnek meg a mai kigyúrt macsó férfiállat szépség és viselkedésideálnak.

Ó és van még egy hibám! Ember vagyok és vannak érzéseim! Tudom ez a lányok számára egy férfitől eretnekség de vannak! Tudok nevetni, nem röhögni, hanem nevetni, tudok sírni, tudok mosolyogni, van bennem empátia és átérzem a másik ember fájdalmát, szeretem és tisztelem a szüleimet. Tudom ezek maradi, megvetendő, nem menő dolgok. Igen nem vagyok menő, nem vagyok macsó, egy érzelmes, romantikus fiatalember vagyok akinek minden vágya egy aranyos lány akit szerethet és aki viszont szereti.

Kár, hogy a mai fiatal hölgyek szemében mindezek az értékeim amiket ide leírtam nem érnek semmit. Intelligencia, műveltség, romantika, érzelmek, szeretet, tisztelet? A mai nők számára üres szavak, nincs rájuk igény. Egy férfi legyen, macsó domináns, jóképű, kigyúrt, gazdag férfiállat, különben nem ember és főleg nem férfi. Mindezek után kedves hölgyeim nem igazán tudom komolyan venni ezeket a kérdéseket, amiket ide irkáltok, hogy nem találtok normális pasit. Nincs is ránk igényetek az a szomorú helyzet.


u.i. azért mindig Bradd Pittel példálozok, mert lusta vagyok utánanézni, hogy Ryan Gosling, vagy Channing Tatum, hogy írja a nevét, ráadásul őt azért mindenki ismeri.

2014. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!