Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves vagyok, nagyon szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok, nagyon szeretnék mér egy pasit magamnak. Hogy szerezzek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Még sehogy. 3-4-5 évet várj ezzel, időzavarban vagy.
2013. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ÉN meg szeretném újra kezdeni az életem...
2013. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj aludni, a gyerekeknek holnap iskola.
2013. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tanulni. Figyelni kell és várni. És ha megvan a megfelelő ember, bepróbálkozni, és ha tényleg ő a megfelelő akkor igent mond és jártok.
2013. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nm vagyok időzavarban,sztem tök érett vagyok már és légyszi segítsetek!!
2013. nov. 28. 19:50
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz, a szerintemet még úgy 5-6 évig hanyagold. Kicsi 13 éveske. ;)


Ha így folytatod, olyan "pasit" fogsz találni magadnak, akinek te csak egy csaj vagy, aztán csodálkozol, végül már nem is csodálkozol azon, hogy úgy fest, nincs egy normális férfi, csak bunkó tahók, és azokhoz fogsz vonzódni. A normálisakat meg meg se fogod látni. (Már most se látod, fogadjunk.)


Lelki nyomor...

2013. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

"nm vagyok időzavarban,sztem tök érett vagyok már és légyszi segítsetek!!"

"ja bocsi 3.at akartam"


Tényleg.. Nagyon érett lehetsz.. :DDD

2013. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés és a reakcióid az írott bizonyítékok arra, hogy nem vagy érett, és nem a megfelelő indíttatás vezérel. Még most gondold át mit akarsz, mert amelyik lány elindul ezen a pályán, és azzal védekezik, hogy ő már felnőtt, gyakran 18 évesen abortuszpirulák, drogfüggőség és agresszív alkesz faszi mellett köt ki.
2013. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha 14 lennél,már öregnek tünnel

Gyere ülj az ölembe te gyönyörü tündér...

Irjál,mókus. 57/F

2013. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Mit akarnak a mai 13 éves lányok?????? Pasizni????? Mit csinálni?????? Várjál még 3-4 évet és majd utána egyébként meg egy jó tanács attól mert görcsösen "pasit" akarsz attól nem lesz. Ez nem olyan, hogy csettintesz, hogy pasit akarsz és akkor lesz. Komolyan nem értem, hogy mit akarsz 13 évesen......
2013. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!