Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én érzem itt az oldalon...

Csak én érzem itt az oldalon sok válaszon azt, mintha olyan könnyű lenne a pártalálás?

Figyelt kérdés
Például "keress másikat" jellegű válaszok. Mintha olyan egyszerű lenne, hogy "ez az ember nem vált be, megyek egy másikhoz". Vagy mintha az embernek akkor lehetne párja, mikor csak gondol egyet... Vagy csak nekem nem ilyen egyszerű az életem?
2014. márc. 22. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
igen!
2014. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jól érzed. Tipikusan az az eset, amikor könnyebb mondani, mint megtenni. Személy szerint igyekszem ezt kerülni, de néha én is beleesek.

Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy nem mindegy, hogy a kérdés pontosan (!) miről szól.

2014. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen haaz emberek mernének kommunikálni de most fb korszakot élünk ott bökködünk..
2014. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igazad van, és általában azok adnak ilyen választ, akik épp kapcsolatban vannak, tehát ők "könnyen beszélnek"
2014. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem könnyű a pártalálás,nyilván tanácsot könnyebb adni másnak.Viszont a magánéleted alakulása teljes mértékben tőled függ.Ha van önbizalmad,és kirakod azt,aki nem tisztel,nem becsül,megfelelő hozzáállással idővel fogsz találni olyat,aki igen.Sok kérdésre tényleg csak ez a jó válasz,mert ez a legésszerűbb megoldás.
2014. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze! Valakinek könnyű, míg másoknak nem az. Ezt hívják természetes kiválasztódásnak.
2014. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!