Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Zavarna téged, ha egy lány...

Zavarna téged, ha egy lány magázódna veled szemben?

Figyelt kérdés
Fiatal lány, 1-5 évvel lenne fiatalabb nálad.
2014. márc. 22. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hogy zavarna-e? Hát.. valószínűleg igen de mindenképp meglehetősen furának tartanám.. :)

XXI. században vagyunk már.

2014. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen viszonyban vagytok, honnan ismeritek egymást?
2014. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elméleti a kérdés.
2014. márc. 22. 12:41
 4/12 anonim ***** válasza:
csak nyugodtan :D még be is gerjednék lehet :DD
2014. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én imádnám! Az eddigi kapcsolataimban sosem tetszett az ötlet senkinek, és nem is ismerek rajtam kívül senkit, akinek tetszene... de én imádnám, ha oda-vissza magázhatnánk egymást a párommal. :) Így a kettőnk közti tegeződés szerintem intim dologgá válhatna, ami csak indokolt esetben történne. :)


Mondjuk hozzátartozik a történethez, hogy én hasonló gyerekes lelkesedéssel tekintek az 1800-as évekbeli Angliára, és hasonlóan is öltözködöm a mindennapokban (~1880).

2014. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehagytam, hogy 18/F.
2014. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is régimódi vagyok, nem sznobságból szeretek magázódni.
2014. márc. 22. 12:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem zavarna. Amíg apai nagyanyám élt édesapámnak kötelezően magáznia kellett, míg az anyai nagyszüleim pont elenkezően végtelen könyedek voltak.

Én magam csak munka, hivatalos ügyekben magázódok és ez nálam a távolságtartás jele. Szóval a párommal nem magázódnék (legalább is nem szíves, amolyan szerepjátékként persze, de tartósan nem).


van egy ismőrős pár és ők egymást apunak meg anyunak szólítják. Na attól kiráz a hideg, inkáb magázódnék minthogy a páromat anyunak szólítsam. De hát nem vagyunk egyformák.

2014. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 vakondka ***** válasza:
Engem nagyon zavarna, el sem tudom képzelni egy kapcsolatban.
2014. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, van olyan baráti társaság az ismerősi körömben, akik poénból magázzák egymást de már minimum 15 éve.

Sok fiatalt egyébként azért zavar a magázódás, mert műveletlenek hozzá, a normális magázódáshoz, ugyanis műveltség kell, hogy normálisan tudjál kommunikálni, a műveltség pedig manapság erősen hiánycikk.

2014. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!