Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Akinek hosszú póthaja van, műkörme, szeret sminkelni, sportos.. viszont nem öltözik kihívóan, csak csinosan.


Ilyen lányokat is elítélitek?


2014. márc. 21. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el.
2014. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egynek jó...
2014. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen ismerősöm, nekem az egyik legkellemesebb csalódásom volt. Nem szoktam ítélni, de benyomást mindenki kelt: azt hittem, tűz és víz vagyunk, nem fogunk kijönni egymással. Erre, ő volt velem a legközvetlenebb, legkedvesebb a társaságból, összehaverkodtunk, én bírom őt :) a stílusa az egy dolog, a belsővel és a kisurgázásával szinte mindenkit megnyer.

Kedves, érzelmes, okos lány. Az, h szerinte mi szép, nem adhat okot másnak az ujjal mutogatásra.

2014. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert aki nem tökéletesen természetes, azt egyből elkönyvelik könnyű vérünek.. Persze megértem, mert a nagy részük tényleg ilyen, de vannak kivételek. És tudom, hogy mostanság a természetesség a divat.
2014. márc. 21. 21:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, örülök, hogy megosztottad velünk :)
2014. márc. 21. 21:37
 6/8 anonim válasza:

Nem. Neked sem kellene általánosítani.


Ha okos is vagy és intelligens is mindezek mellé, tudsz szerezni és hűséges vagy (persze ha van miért/kiért), akkor kész főnyeremény vagy. :)

2014. márc. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szeretni*! :D Szerezni se rossz (élményeket mondjuk) pedig.
2014. márc. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Orvosnak tanulok, és monogám kapcsolataim voltak.. Köszönöm a válaszokat :)
2014. márc. 22. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!