Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mit gondoltok egy olyan...

Fiúk! Mit gondoltok egy olyan lányról, aki lesüti a szemét mikor szembe mentek vele? "GÁZ"?

Figyelt kérdés

Általában csak akkor merek ránézni (egy pillanatra), mikor közvetlenül mellém ér. Nem tudom, mitől van. :S Ti mit gondolnátok ilyen helyzetben?

17L


2014. febr. 11. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nem szeretem azokat a nőket. ha már kihívom őket egy szempárbajra, hát fogadják el
2014. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok,de világ életemben nehezen ment az emberek szemébe nézés,pedig soha nem hazudtam,és sokszor ezzel vádoltak,mert nem nézek az emberek szemébe... emlékszem muterék még pszichológushoz is küldtek xD
2014. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem azért csinálja ezt minden lány, mert ronda vagyok.
2014. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem azért van ez, mert "tudat alatt" arra vágyom hogy megnézzenek, és félek szembesülni a ténnyel, hogy nem történik ez. :D Mikor hirtelen felnézek, van hogy néznek, van hogy nem, de ha néznek is, mindjárt azt gondolom hogy a hibáimat nézik. Szóval menthetetlen vagyok. :S
2014. febr. 11. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Nemtudom. Ez nekem egy elég természetes dolognak tűnik.

Valami feltétlen reflex lehet,hogy az ember félrenéz,ha szemkontaktus jön létre egy idegennel,nem baj ez,talán csak rejtélyesebbé tesz (és valszeg ő meg azt kérdezheti magában, hogy miért nézett el ez a tökjó csaj,talán nem tetszek neki?)

2014. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem,hogy nem érdeklem.

18/F

2014. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
MÁr volt ilyen, hogy jött lány velem szembe, szemeztünk, aztán egyből maga elé lefelé nézett, de az ilyen eset rohadtul ritka. Amúgy nem gondoltam semmit, mivel tudom, hogy ronda fiú vagyok és már megtanultam közömbös lenni a női nem iránt.
2014. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!