Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elég zárkózott vagyok, mivel...

Elég zárkózott vagyok, mivel alacsony növésű vagyok és van egy betegségem is, amiből nem gyógyulok soha fel már. De mégis szeretnék ismerkedni, hol és hogyan tudnám ezt megtenni?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok, nem túl sok barátnőm volt ( 1 ). Nehéz ismerkedni ezzel a betegséggel, mert nem vagyok olyan jó erőben, hogy végig bulizzak egy éjszakát, az internetes társkeresés meg ugye az egészséges embereknek sem egy kedvező hely...

2014. márc. 20. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen magas vagy, és mi a milyen betegséged van?

Én ha fizetnének sem buliznék végig egy fél éjszakát sem, szóval ez nem lehet szempont.

2014. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
165 centi körül, krónikus vesebeteg vagyok.
2014. márc. 20. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy szórakozó hely párti... szóval nálam ez az ismerkedési forma kiesik... Szinte bárhol lehet ismerkedni... boltban, az utcán, neten, pályaudvaron...

165cm az nem olyan alacsony, sok ez alatti csaj futkorászik az utcákon.

A betegség pedig... én cukorbeteg, lisztérzékeny és laktóz érzékeny vagyok. Szóval velem meg kajálni nem lehet elmenni sehova se :D Tudom nem ugyan az a kettő, de 21 évesen 20évnyi diabétesszel a hátam mögött tisztában vagyok vele, hogy lehetnek szövődményeim ( nem is akármilyenek). Mellesleg egy cső lóg ki belőlem a nap 24 órájában (inzulinpumpa)és nem túl szexi :D Na ebből csak annyit akartam kihozni, hogy egy betegség nem lehet hátrány, mármint normális emberek körében. Szóval fel a fejjel és légy nyitott :)


21N

2014. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én gyógyszert szedek, naponta kétszer. Életem végéig, vagyis addig amíg élni szeretnék. Volt tavaly egy műtétem, és csak remélni tudom, hogy nem megy tönkre a májam, vesém 40 évesen a gyógyszertől. Ezenkívül egy rakás mellékhatása lehet, amiket felsorolni is nehéz lenne.

És mivel nagyon ritka dolog miatt szedem ezeket a vackokat semmiféle statisztika, kutatás nincs arról mit fognak okozni a gyógyszerek hosszútávon.

De nem foglalkozok ezekkel, van párom 1,5 éve, előtte is volt egy komoly kapcsolatom. Nem hagyom, hogy ez befolyásolja az életemet.


Az alacsonyság viszont inkább lehet probléma, a lányok a magasabb fiúkat részesítik előnyben.



25\l

2014. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos ennyire tudtak "megnöveszteni", az orvosok, mivel a károsodott veséim miatt nem nőttem, növekedési hormon injekciót kaptam 20 éves koromig, de utána egy vizsgálat során kiderült, hogy már tovább nem fogok nőni és ez lett a végleges magasságom. Tudom, hogy vannak alacsony lányok, csak épp a körülmények között nehéz találni párt magamnak, mert nem tudok ismerkedni. Ötletem sincs, hogy kezdhetnék bele.
2014. márc. 20. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"165cm az nem olyan alacsony, sok ez alatti csaj futkorászik az utcákon. "


jó, de azért valljuk be a férfi 175 centitől kezdődik a lányok többségének, egy 160 centis is 180as pasikról álmodozik.


"Na ebből csak annyit akartam kihozni, hogy egy betegség nem lehet hátrány, mármint normális emberek körében. Szóval fel a fejjel és légy nyitott :) "


persze mert te hátrányos helyzetű ember vagy, ezért értelmesebb a gondolkodásod is, de egy átlag beképzelt egészséges lotyó nem így fog ránézni.


kérdező:

az alacsonyságod lehet ellensúlyozni egy érdekes személyiséggel, visoznt ha emgjátszás az egész, az nem jó. inkább csak próbálj egyelőre ismerkedni lányokkal mint barátok, próbálj lazább lenni. nem, sört se kell vedelni hozzá ilyen vesével, lazítani másképp is lehet. csak annyi a lényeg, hogy járj el közösségbe, és találni fogsz eőbbutóbb lányokat. pl lehet menni önkénteskedni, fesztiválok, egyetemek, itt van még esély nembulilotyókat hanem visszafogottabb lányokat találni.


a könyvtárszínházkiállítás dolgokat nem ajánlom, az általában csak blőd közhely, imerkedni se lehet. ha valamennyire bírod a mozgást, akkor tánciskola, néptáncház.

2014. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"jó, de azért valljuk be a férfi 175 centitől kezdődik a lányok többségének" Jól írtad, nem mindenkinek. A másik meg:"de egy átlag beképzelt egészséges lotyó nem így fog ránézni. " Nem hiszem, hogy egy beképzelt lotyót akar magának a kérdező- szóval talán jobb is így. De javíts ki kérdező, ha nem így van.
2014. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Normális lányt szeretnék, nem beképzelt csajt, azoknak ott vannak, a magas kigyúrt srácok, mindenki a magához valót keresi szerintem...
2014. márc. 20. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!