Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hány év korkülömbs...

Szerintetek hány év korkülömbség az ami még elfogadható egy fiú és egy lány között ha kapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés
Bocs a fogalmazásért
2014. márc. 20. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocs a csúnya írásért. XD
2014. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ.. ha még a csaj kiskorú,vagy a srác,akkor lehetőleg olyan nagy ne legyen,de ha mindketten felnőttek,akkor nem az számit mennyi van közöttük,hanem hogy mit éreznek egymás iránt :) Sztem!
2014. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a korombelieket (+/- 1-2 év) preferálom, de mások felőlem járhatnak 70 évvel idősebb emberekkel is, nem fog zavarni.
2014. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Attól függ hány éves vagy. Ha még kamasz akkor egy-két évnél ne legyen több.

Ha már felnőtt akkor akár 5-6 év is lehet.

2014. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

'Elfogadható'. Ki által, milyen szempontok szerint meg úgy általában milyen tekintetben?

Annyira szeretem ezt a XXI. századot. Mindenki odavan, hogy jaj de jó, pluralizmus, egyéni szabadság, morális relativizmus meg ki tudja, de azért naponta több ilyen kérdés is érkezik, amely azt implikálja, hogy van abszolút jó, azaz mégsem annyira plurális, szabad és morálisan relatív a világ....

Az az elfogadható, amit ti elfogadtok! Komolyan ennyire hülyék vagytok?

2014. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudod leírni rendesen azt, hogy korkülönbség, addig neked senkivel se kéne párkapcsolatot kezdened.
2014. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elfogadható az, amit két fél közös megegyezéssel helyénvalónak tart.
2014. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

60 ev korkulonbseg is elfogadhato egyesek szamara, ha eleg penze van az egyik felnek.

Hugh Hefner 88 eves, a felesege 28.

[link]

Sok holgy szinten szereti a fiatalabb ferfiakat:

Elizabeth Taylor utolso fejre 20 evvel fiatalabb volt

Susan Sarandon tobb mint 2 evtizedig elt a 12 evvel fiatalabb Tim Robbinssal

2014. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a 2-3 évet tartom ideálisnak, de voltam már szerelmes 6 évvel fiatalabb lányba is!
2014. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elfogadhatónak azt tartom ami nem ütközik törvénybe, pl 14 alatt nem igazán kéne lennie az egyik félnek se. A többit mikor pl van 10-20 év korkülönbség csak érthetetlennek tartom, de nem vagyunk egyformák ha nekik az a jó...

A magam részéről 10 év alatti korkülönbséget tarok még ok-nak de inkább saját korosztály.

2014. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!