Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Ha egy nő vadabbul...

Férfiak! Ha egy nő vadabbul flörtöl veletek, akkor mindjárt csak kalandra soroljátok be őt? Többi lent

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy ha szemezés közben a nő megnyalja az ajkait, végig néz rajtatok... Vagy jobb az ilyent későbbre hagyni?



köszönöm a válaszokat


2014. márc. 19. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pasifüggő hogy ki kicsodát hova sorol be. Alapból értelmetlennek tartom azt, hogy valakit úgy hogy nem ismerek kategóriákba sorolok. Amúgy meg egy nőies nő legyen visszafogott, így is lehet baromi nagy szexuális kisugárzása. Nekem sose kellett nyaldosnom a szám soha, elég volt mindig egy pillantás és fordultak utánam az utcán... Szóval nem kell túlzásokba esni na
2014. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak kaland, mert ezek ilyen filmekbe illő műmájerkedések. A szájnyalogatás mindenképpen. A legtöbb esetben pedig nem is néz ki jól, mert a való életben pl nincsen lassítás és szélgép sem, ami hullámzóvá teszi közben a lány haját.
2014. márc. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elnézést, a következtetés lemaradt:

Tehát aki engem mű dolgokkal akar elcsábítani, az tőlem is csak egy nem valós, tehát mű kapcsolatra számíthatna. Szóval kalandra.

De ez csak én vagyok, egy a sokmillió közül.

Lehet másnak meg nagyon tetszik az ilyesmi.

2014. márc. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a szádat nyalogatnád szemezés közben, hát ketyósnak néznélek, de komolyan. Most erről eszembe jutott az a régi, szájnyalogatós Nescafè reklám, jót röhögtem :D
2014. márc. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én nő vagyok, de egy tipp:

Szemezz vele, majd süsd le a szemed, mosolyogj, és kicsit harapj rá az alsó ajkadra.

2014. márc. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!