Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Huszonéves srácok! Ti szívesen...

Huszonéves srácok! Ti szívesen ismerkednétek velem? 21/L

Figyelt kérdés
Párkapcsolat, ismerkedés terén nagyon tapasztalatlan vagyok.(szexuális téren is). Mások szerint sokan megnéznek az utcán, mert állítólag szép vagyok, de én ezt nem így látom. Vagy lehet igazuk van, csak én nem veszem észre a jeleket és azért nem volt eddig még tapasztalatom fiúkkal. Belsőleg viszont egy elég zárkózott, csendes lánynak tartom magam, aki nehezen nyílik meg mások felé, ismerkedik. Soha nem merek kezdeményezni sem, ha valaki megtetszik, és az igazat megvallva kicsit önbizalom hiányos is vagyok. Ettől függetlenül vágyok a boldogságra, a szeretetre.
2014. márc. 19. 22:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Szívesen, pont ilyen barátnőt képzelnék el magam mellé.
2014. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Írd már meg piviben hol laksz :)
2014. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat srácok! :) igazából az a helyzet hogy nekem fontos részben a külső így elsőre mert azt látom először. Még soha nem volt olyan velem hogy éreztem volna azt a szikrát vonzódást ha egy srác rámnéz. Kell, hogy első látásra megfogjon benne valami. Bár tudom hogy nem kellene hogy nagyok legyenek az elvárásaim. Viszont a belső az ami nyilván sokkal fontosabb nekem.
2014. márc. 19. 22:46
 14/31 anonim ***** válasza:
78%
Őszinte leszek: elég sok kudarcot éltem át hozzád hasonló lányokkal, próbáltam helyrerángatni az önbizalmukat, elhitetni velük, hogy szépek, csinosak, értékesek stb., de mindig koppanás lett a vége.
2014. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

# 13/14


Ez rendben is van, sokan így vannak vele, csak maguk sem ismerik be.. pedig nincs ezzel gond.


Mind a kettő számít, erre szokták azt mondani, hogy külső megfog, belső megtart.

2014. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
A kérdező egy kamugép
2014. márc. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Miért, nem ír vissza?
2014. márc. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Kismillió levél fog érkezni ez biztos, sokat rögtön benned fogják látni az igazit, ez is tuti, aztán szép lassan eltűnnek, mindig ez szokott lejátszódni. Elég kis eséllyel lehet ilyen oldalakon bármi tartós kapcsolatot összehozni, beszélgetni lehet remekül, de nem épp ideális társkereső oldal. Ha szimplán beszélgetni, ismerkedni akarsz valakivel barátilag akkor én is beszélgetek szívesen, ha gondolod írj nyugodtan ha van kedved, ráérni ráérek, sokat vagyok fenn.
2014. márc. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Ha akarsz, írhatsz nekem is!
2014. márc. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
18-as lefordítva: "itt mindenki köcsög, csak én nem, írj".
2014. márc. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!